W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
za ile można kupić sprzedać omnie

Za ile można kupić/sprzedać omnie
Witam tak jak w temacie za ile można było by sprzedać omnie zestaw navigo.
Z ponad 13 miesięczną gwarancją
Zastanawiam się nad sprzedażą bo chciałbym sobie kupić motorolę milestone chodź też dopiero zaczynam sie nad tym telefonem zastanawiać.
Odpowiedz
przejrzyj allegro, zapoznaj się z rynkiem, ja tez moja będę sprzedawać na dniach Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Teraz omnia chodzi w granicach 450-500pln ze względu na to że omnia 2 jest w orange dla firm po 1pln.. Sam się również zastanawiam nad zmianą.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Ryrzy to oznacza ze koniec będzie z gotowanymi romami na omnie Huh
Odpowiedz
no tak... wirtualnie ciężko się gotuje....

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No tak to trzeba zbierać $$ na omnie2..

btw. przegladając alledrogo to są omnie po 450 na kup teraz i nikt tego nei chce Undecided
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
jak byś miał w idealnym stanie,full komplet to by chcieli.
Jeśli pomogłem daj + Smile
Odpowiedz
Na chwilę obecną moim zdaniem nie opłaca się sprzedawać Omnii. Lupus na sąsiednim forum mobione.pl sprzedaje Omnię w bdb stanie z kompletem za 400pln. IMHO grosze...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
nie no za 400 zl nie oddam.... bo to jak mówisz grosze i nie kalkuluje sie wogole.... minimum co chce to 550 jesli tyle nie dostane to raczej jej nie sprzedam

Odpowiedz
Witam
Też chce sprzedać omnie , dołożyć troszkę grosza i kupić omnie II , też szukałem odpowiedniej ceny w internecie [nowa i900 jest już po 900zł] i tak czytając tutaj że ceny spadają to jest nie opłacalne . Chyba zrobię jak z tą omnią , Saturn albo media wpłata własna i po 10rat Dodgy pójdzie z górki Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości