W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zte blade 3 problem z włączeniem

ZTE blade 3 problem z włączeniem
ale po co ? w jakim celu ? z tego co widzę to są to paczki pod oryginalne recovery, które jak piszesz się odpala...

soft i instrukcja

Kod:
http://download.ztedevice.com/UpLoadFiles/product/547/3022/soft/2013042616095385.zip
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
faktycznie zabrałem sie za to od złej strony bo chciałem to zrobić przez kabel... ale nie ważne Tongue Teraz wrzuciłem tą paczkę na kartę uruchomiłem recovera, zacząłem instalować ale dalej mam len sam problem. Pod koniec instalacji wyskakuje mi komunikat
EConfusedignature verification failed
Installation aborted
Jak daje reboot system now mam cały czas ten sam efekt. Teoretycznie to jest paczka z tym softem ale nie działa nie wiem... musze sprawdzać wszystkie po koleii z nadzieją że któraś z nich ruszy? Tongue ;/
Odpowiedz
(07-25-2015, 01:26 PM)Bogal napisał(a): faktycznie zabrałem sie za to od złej strony bo chciałem to zrobić przez kabel... ale nie ważne [emoji14] Teraz wrzuciłem tą paczkę na kartę uruchomiłem recovera, zacząłem instalować ale dalej mam len sam problem. Pod koniec instalacji wyskakuje mi komunikat
Installation aborted
Jak daje reboot system now mam cały czas ten sam efekt. Teoretycznie to jest paczka z tym softem ale nie działa nie wiem... musze sprawdzać wszystkie po koleii z nadzieją że któraś z nich ruszy? [emoji14] ;/
No w takim wypadku musisz po kolei sprawdzać tę softy.
Bo jak wywaliło błąd sygnatura to coś nie halo z takim softem

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
Historia sprzętu który pomyślnie stuningowałem.
K550i,W595,K800i,PSP 3004 Piano Black,PS2
SCPH-70005,Zte Blade,Xperia X8,PlayStation
SCPH-5200,PSOne SCPH-101
Odpowiedz
(07-25-2015, 01:26 PM)Bogal napisał(a): faktycznie zabrałem sie za to od złej strony bo chciałem to zrobić przez kabel... ale nie ważne Tongue Teraz wrzuciłem tą paczkę na kartę uruchomiłem recovera, zacząłem instalować ale dalej mam len sam problem. Pod koniec instalacji wyskakuje mi komunikat
Installation aborted
Jak daje reboot system now mam cały czas ten sam efekt. Teoretycznie to jest paczka z tym softem ale nie działa nie wiem... musze sprawdzać wszystkie po koleii z nadzieją że któraś z nich ruszy? Tongue ;/

Dziwne bo to błąd niepodpisanej cyfrowo paczki, a jest to paczka z oficjalnego supportu. Na pewno wybierasz tą paczkę o nazwie update.zip w recovery ? wypakowałeś ją z archiwum 2013042616095385.zip ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wiecie czas kiedy byłem wkurzony że ten fon nie działa już minął teraz mnie śmieszy. Wyobraźcie sobie że dziś jeszcze raz zrobiłem to co wczoraj. Ku mojemu zaskoczeniu nie wyskoczył błąd instalacja ruszyła Big Grin Już jestem zadowolony że wszystko działa pojawiło mi się nawet startowe ustawienia androida, klikam rozpocznij... I teraz nie działa mi ekran dotykowy oo Ten Blade jak nazwa wskazuje psuje mi krew Tongue
Odpowiedz
He he he he co za pech Smile wymiana doryku w tym modelu chyba nie jest oplacalna. Szkoda

Wysłane z mojego LG-D855

Odpowiedz
Można jeszcze raz spróbować wgrać rom, wina może właśnie leży po jego stronie albo go zassać z serwera na nowo.
.

Odpowiedz
Haa jest sukces Big Grin problem z niedziałającym wyświetlaczem rozwiązany wszysyko działa (taśma łącząca układ z wyświetlaczem wysuneła się i dlatego nie działał) Wielkie dzięki Ryrzy za pomoc bez ciebie było by ciężko Wink
Odpowiedz
Ciesze się że wszystko działa Smile Może nasze wypociny pomogą też komuś innemu w przyszłości Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości