W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
z jakiego romu korzystacie i czy warto?

Z jakiego romu korzystacie i czy warto?
Ja osobiście korzystam z stocka XXG5 z kilkoma moimi przeróbkami ale chętnie coś bym pogrzebał.
Na XDA romów jest mnogo i jest dość trudny wybór więc napisałem temat bo może jest coś dość dobrego o czym nie wiem(y).
System w S2 jest szybki i nie sprawia problemów które bardzo by coś pogorszyły lub dziwnie by zachowywały w rażący sposób ale może coś.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Ja mam KI3 stock 2.3.5Wink. Dobrze działa na tym to nie szukam na razie modyfikacji. Jak mi sie zacznie nudzic to zaczne szukać Big Grin
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Mnie właśnie korci coś nie stockowego bo customy są deodexowane i można z nimi robić wiele ciekawych kombinacji i dodawać ciekawe przerabiane systemowe apki.
Można samemu zrobić dedexowanie ale w customach niekiedy pliki są troszkę pod "tuningowane".
Mnie się nie chce zazwyczaj z tym bawić.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Ostatnio (wczoraj) zaromowałem CheckROM Revolution HD™ 3.1.1

Pierwsze wrażenia opisałem tutaj: http://www.modaco.pl/Thread-ROM-CWM-NO-W...2#pid28942

Ja tam jestem zadowolony...

Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości