W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
xda uc problemy dyskusja

XDA_UC - Problemy, dyskusja
Czy można coś zrobić, żeby pliki z katalogu SD instalowały się automatycznie na karcie lub w pamięci? A nie pytały gdzie mają się zainstalować? Te z katalogu XDA_UC instalują się bez pytań.
Odpowiedz
Z tego co wiem, to niestety nie.
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Zapytam inaczej. A może Ryrzy mógłby coś z tym zrobić. Wydaje mi się że standardowo XDA odpala się z Karty Pamięci a w romach R z Mojej Pamieci. Czyli coś było modyfikowane.
Odpowiedz
Tak zgadza się, zmieniłem to bo karty pamięci nie każdy posiada Wink a Moja Pamięć zawsze tam jest hehe Smile

Ale niestety tego się nie da zmienić co chcecie Panowie
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
witam,
przed wrzuceniem plików cab postanowiłem zrobić format Mojej pamięci - wszedłem w ustawienia zerowanie pełne po paru sekundach wystąpił błąd. Jeżeli mogę przeczytać w ustawieniach zerowanie pełne zamiast zeruj pisze : odinstalowano ( niestety początek jest niewidoczny za długi wyraz ) a moja pamięć "znikła" z eksploatatora total commandera itd robiłem już SR oraz HR nic nie pomogło
proszę o pomoc
Odpowiedz
Omnia podłączona do PC, zmień: Ustawienia/Połączenia/Tryb połączenia: zamiast ActiveSync na Pamięć masowa, i z poziomu PC format Mojej pamięci Smile
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
dziękuje pomogło Smile teraz spróbuje z plikami .cab / + 1
Odpowiedz
Mam pytanko.W jakiej kolejności są instalowane caby?Według nazwy czy może według daty utworzenia itp??
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
Szczerze to nigdy nie zwracałem na to uwagi... dlaczego pytasz ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Zrobiłem sobie cab do wyłączenia T9 i żeby klawa sama nie wyskakiwała i dodatkowo instaluję klawę z omni lite black.
Mają wspólne rejestry.Chciałbym by najpierw mi sie klawa instalowała a potem cab ze zmiana T9Cool

Domyslam sie że jesli chce by XDA przywrocilo mi backup z PimBackup to musi byc wgotowany ten prog??
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości