W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wytrzymałość baterii htc hd2

Wytrzymałość baterii HTC HD2
Witam mam małe pytanko jestem zainteresowany kupnem HTC HD2 i moje pytanie z tym związane to ile ten telefonik wytrzymuje na baterii. Wstępnie z tego co się dowiedziałem to podobno wytrzymuje 1 dzień. Czy może ktoś to potwierdzić . PozdrawiamConfusedConfusedConfused
Odpowiedz
pewnie więcej niż 2 dni nie wytrzyma... przy używaniu ten jeden dzień jest bardzo prawdopodobny
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Żywotność baterii jest zależna od wielu rzeczy - trybu GSM, włączonego WiFi, poziomu podświetlania itd itd... generalnie przy ograniczony używaniu to 2-3 dni powinna spokojnie wytrzymać. Jak będziesz się bawił to szybko trzeba będzie ponownie podłączyć do ładowarki.
Odpowiedz
jesli chodzi o dzwonienie to 2-3 dni spokojnie ale cala reszta ZJADA baterie jak deske korniki ale mimo wszystko polecam telefonik bo jest SUPER
Odpowiedz
Mi osobiście bateria wytrzymywała max 1,5 dnia, a jak korzystałem z niego tak jak należy a nie tylko aby oszczędzać baterie to około 10-12 godzin. Po 1,5 miesiąca sprzedałem bo ten szklany ekran mnie przerażał. Ale telefon nie da się ukryć... Prawie perfekcyjny
Odpowiedz
(03-31-2010, 08:42 PM)raol3k napisał(a): Po 1,5 miesiąca sprzedałem bo ten szklany ekran mnie przerażał.
Huh Przerażał?? czym??
Anyway, ustawienie trybu tylko GSM, pobieranie pogody co 6 godzin, synchronizacja maila w godzinach szczytu co 15 minut a poza godzinami szczytu co 6 godzin, trochę WiFi, w trakcie dnia automatyczne ustawianie jasności i jak o 7 rano miałem 85% to o 17:40 mam 40%. Ale w tym ponad 1h rozmów.
I tak co wieczór ładuję do pełna. Być albo mieć.

Adaho0_
Spojrzał Bóg na posty nasze, usiadł i zapłakał...

Lepiej zostać na lodzie niż wdepnąć w g... , ślisko tak samo ale za to pachnie zdecydowanie lepiej.
Odpowiedz
Mi ledwo wytrzymuje jeden dzień(od 6 do 22). Pare godzin mp3, pare minut rozmów, kilkadziesiąt minut czytania ebooków, trochę wifi by ściągnąć kursy walut i pogodę...
Odpowiedz
To ja w takim razie nie mam pojęcia jak Wy to robicie...
Ale naprawdę magiczne efekty daje przełączenie Ustawienia>Menu>Więcej>Osobisty>Telefon zakładka Usługi GSM/UMTS i przełączenie pasma na typ sieci GSM. Co prawda ograniczam net tylko do Edge, ale mnie wystarcza.
Efekt jest zdumiewający.
Adaho0_
Spojrzał Bóg na posty nasze, usiadł i zapłakał...

Lepiej zostać na lodzie niż wdepnąć w g... , ślisko tak samo ale za to pachnie zdecydowanie lepiej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości