W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wyświetlanie nazwy operatora

Wyświetlanie nazwy operatora
T-Mobile przejęło Erę. Od 05.06.2011 nazwa T-Mobile ma być wyświetlana automatycznie.Na moim Samsungu i900 pozostaje nadal Era.Co zrobić aby telefon wyświetlał T-Mobile?
Odpowiedz
Aby była zmieniona nazwa musi ona być zakodowana w karcie sim. Więc albo ręcznie wybierzesz sobie T-Mobile w ustawieniach sieci (co nie gwarantuje zmiany nazwy wyświetlanej sieci) lub wybrać sie do operatora po nową simke.
Odpowiedz
Mój znajomy ma Samsung Galaxy S zakupiony w Erze z kartą operatora. Napis operatora T-Mobile wyświetlił się automatycznie. Co do ustawień w telefonie to u mnie się nie da ponieważ wchodząc w "usawienia operatora" mam do wyboruTonguelus,Era,Orange,Pley iHeyah. Tu wybierając operatora wszystkie ustawienia dokonują się automatycznie.
Odpowiedz
telefon ma baze nazw operatorów i jesli w niej jest pod mcc 26002 Era a nie Tmobile to bedzie wyswietlac Era, chyba ze karta sim każe mu inaczej, moze byc tak ze niektore telefony odczytuja nazwe z btsów (nadajnikow) i taka wyświetlaja... ta sama sytuacja byla idea - orange , na poczatku we wszystkich tel mialem Idea milego dnia... dopiero na nowszych telefonach z odswierzonym softem z bazą Orange a nie idea dzialalo Orange... a karte mam nadal stara idea Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Właśnie uporałem się z tym zagadnieniem! Poprostu wyłączyłem telefon,wyciągnąłem baterię i kartę. Ponownie wszystko złożyłem. Włączyłem telefon i pojawiła się nazwa T-Mobile!
Odpowiedz
no nieźle Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
2dni temu włożyłem kartę Orange mojej żony do Omni2, ku mojemu zdziwieniu wyświetliła się nazwa operatora "Miłego dnia" ... karta ma ok 6-7 lat, gdzie na kupionej w marcu wyświetla się Orange. Więc chyba rodzaj karty i jej soft też ma jakieś znaczenie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości