W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wyłączanie pogody

Wyłączanie pogody
Witam, posiadam wgrany Rom z HTC Sense, dzisiaj włączyłem sobie z ciekawości pogodę. Jest widoczna w "Dzisiaj". Mam pytanko jak ją teraz wyłączyć? Wchodząc w menu -> ustawienia pogody, brak tam opcji wyłączania. Jest tylko "Pobieraj dane auto..." oraz "Pobieraj dane pogody z roamingu". Pomoże mi ktoś? Aha i jeszcze pytanie ile danych pobiera przy automatycznym ściągnięciu danych pogodowych? Z tego co mi się wydawało to ok. 200kb. Mam rację? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź. pozdrawiam
Aha i jeszcze takie pytanie, czy można w dowolnym momencie się połączyć i ręcznie ściągnąć pogodę? Czy tylko poprzez automatyczne ściąganie to się robi?
Odpowiedz
Aby pozbyć się pogody przejdź do zakładki pogoda i tam menu> usuń lokalizację Smile tylko pytanie po co?

Oczywiście, że można ręcznie pobierać pogodę. Pobiera zapewne bardzo malutko danych Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
W ustawieniach pogody zostaw puste kwadraciki .A pogodę aktualizuj ręcznie .W zakładce pogoda kliknij aktualizacja(przed tym włącz wi fi albo AS ) tak masz za free
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
nie miałem tego programu w zakładkach, a jak wchodziłem w opcje poprzez ekran to nie było tych możliwościWink teraz się odnalazłem, dzięki wielkie. pzdr.
Odpowiedz
Witam ponownie Smile jednak chce usunąć lub wyłączyć ten program. Ale jak wyżej pisał Pablo aby wyłączyć program należy usunąć lokalizację nie działa, ponieważ w zakładce pogoda -> menu, opcja "Usuń lokalizację" nie jest podświetlona co się wiąże z brakiem możliwości wejścia w tą opcję. Czy jest jakiś inny sposób na wyłączenie tego programu? Nie jest mi potrzebny a wydaje mi się, że mocno spowalnia mi telefon. Dzięki za odp. pzdr.
Odpowiedz
Witam ja w pogodzie ustawiłem miejscowość najbliższą mojej (Jastrzębie) na głównym panelu nie wyświetlają się żadne informacje (przy zegarze) jak dam "znajdź moja lokalizacje" to znajduje mnie w Republice Czeskiej i w panelu głównym pokazuje tylko te info.. Jak zmienić by info było tylko z tej miejscowości co ja chcę.
Odpowiedz
kliknij na zegar na ekranie głównym i tam wybierz wybrane miasto a nie Moja Lokalizacja
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wielkie dzięki, w trochę dziwnym miejscu jest to dane. Szkoda że mało polskich miast jest danych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości