[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wyłącza się przy zasilaniu na baterii

Wyłącza się przy zasilaniu na baterii
Dałem dzisiaj koledze omnie, żeby zrobił zdjęcie i ponaciskał kilka przycisków jednocześnie. Po tym tym telefon zaczął się dziwnie zachowywać, chociaż myślę że może to tylko zbieg okoliczności. W tym dniu również intensywnie korzystałem z telefonu (gps, apart). Jak wróciłem to podłączyłem telefon pod ładowarkę i było tak 50-60%.

Przy podłączony zasilaniu telefon normalnie funkcjonuje. Natomiast, gdy odłączę od zasilania sieciowego lub gdy nacisnę przycisk odblokowywania to włącza się na 2 sekundy i wyłącza. Dokładnie to przechodzi do trybu wstrzymania, ponieważ wystarczy, że znów nacisnę przycisk odblokowywania i działa 2 sekundy. Teraz jest cały czas przy zasilaniu sieciowym, to nie mam nawet jak rozładować baterii.

- nie wprowadzałem zmian w sofcie i ustawieniach
- telefon normalnie działał do tego incydentu
- przed wystąpieniem problemu po naładowaniu działał 2,3 dni
- SR nie pomaga, HR robić nie będę

Wskazuje to na problem z baterią, chociaż nie mam jej jak sprawdzić.
Odpowiedz
a co ma bateria do wyagasznia ekranu? mogl sie wkrasc jakis blad wyjmij baterie i wloz moze pomoze jak nie to daj reset ustawien,
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, ale...
Cytat:SR nie pomaga, HR robić nie będę
Uruchamiałem ponownie i nic. Wyjmowałem baterię i to samo.

Faktycznie jest to dziwny błąd. Wczoraj wieczorem włączyłem AutoMapę przy zasilaniu sieciowym i odłączyłem ładowarkę i co...? Telefon z włączonym programem normalnie działał. Gdy przełączyłem program z innym znów się wyłączył.

Przynajmniej dzięki temu rozładowałem do końca baterie. A teraz po ponownym naładowaniu znów normalnie działa.

Problem rozwiązany.
Dla przyszłych pokoleń - należy wypróbować powyższe metody.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości