W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wybieranie głosowe w i900?

Wybieranie głosowe w i900?
Mój świat się wali... Undecided

Jak wybrać numer z Omni głosowo? I najważniejsze - jak wybrać ten numer słuchawką Bluetooth?

Przeszukałem różne fora, googlałem jak szalony i wychodzi na to, że się... nie da.. :o

Prawda to czy fałsz?
Odpowiedz
(01-25-2010, 05:06 PM)dankat napisał(a): Mój świat się wali... Undecided

Jak wybrać numer z Omni głosowo? I najważniejsze - jak wybrać ten numer słuchawką Bluetooth?

Przeszukałem różne fora, googlałem jak szalony i wychodzi na to, że się... nie da.. :o

Prawda to czy fałsz?

Bezpośrednio z omni się nie da, polecam dwa programiki: Voice Speed Dial lub Cyberon Speech commander, jest jeszcze Vito - ale to już niższa półka, jeśli chodzi o możliwości. I niech Twój świat się odbuduje, programy o których piszę, potrafią dużo więcej niż wybrać numer telefonu - czytają SMS, email, uruchamiają aplikacje... itd itd Big Grin

Jeśli chodzi o wybieranie głosowe za pomocą słuchawki BT, to już inna bajka, znalazłem kiedyś jakiś ROM z BT-FIX (nawet Ryrzy coś kombinował z takim ROM-em), ale w tym znalezionym na zagranicznych forach, raz działało, raz nie, a na tym od Ryrzego, wcale nie odpalało.

Gdzieś mam zapisane jakieś ustawienia, które mają spowodować że ze słuchawki BT, będzie można odpalać polecenia, ale jeszcze nie miałem czasu ich przetestować, jak zadziałają, to zapodam.

A do tego czasu, ja przynajmniej, mam przypisany programik do jednego z przycisków, więc nie jest to wielki kłopot żeby odpalić wybieranie głosowe, bez zbytniej fatygi Smile
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Może Ryrzy podejmie kolejną próbę modyfikacji ROMu...? Angel
Odpowiedz
Sa Romy dostępne na www.modaco.com. Korzystam z nich od ponad roku. Działają bez pudła. Byłoby by świetnie gdyby Ryrzemu udało się wprowadzić tę modyfikację. http://www.modaco.pl/images/smilies/smile.gif
Pozdro
Odpowiedz
Sa Romy dostępne na www.modaco.com. Korzystam z nich od ponad roku. Działają bez pudła.

Będę wdzięczny za wskazanie konkretnego rolu (najlepiej link). Bardzo zależy mi na wybieraniu głosowym przez słuchawkę BT (duzo jeżdżę), a brak tej funkcji to chyba największa wada Omnii.

Byłoby by świetnie gdyby Ryrzemu udało się wprowadzić tę modyfikację.

To by było idealne rozwiązanie!!!!!!
Odpowiedz
sorry ze odgrzewam kotlety, ale nie chce tworzyc nowych watkow jak takowy juz istnieje Smile
Mam pytanie.

Sprawilem sobei oryginalna sluchawek BT wep301 i teraz pytanko.

Czy jest jakas mozliwosc jej konfiguracji, aby wciskajac przycisk na sluchawce mozna bylo wywolac np. program do wybierania glosowego?

Obecnei to moge tylko odbierac przychodzace polaczenia, oraz wybierac ostatnio wybeirany numer..to wszystko....wydaje mi sie to bez sensu jak na telefon takeij klasy...ze systemem operacyjnym, gdzie "wszystko mozna" Smile

Pliss pomozcie moze jest jakas rada na to?
Odpowiedz
Musiałbyś mieć Microsoft Voice Command żeby zrobić cokolwiek więcej.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Hey Toldo. Program do rozpoznawania glosu mam. Voice Speed Dial PL. I nawet fajnie dziala. Ale ja bym chcial moc go uruchomic za pomoca klikniecia w sluchawkach BT. I z tym sobie wlasnie nie moge poradzic. Probowalem AEButton plus, ale nie mozna nic ustawic na przycisku "sluchawki Bluetooth".
Myslalem ze klikanie na sluchawce BT, to to samo co zielona sluchawka i podpialem pod nią i na zielona sluchawke to dziala.

Ale neistety nadal telefon po nacisnieciu przycisku na sluchawce BT usiluje sie polaczyc z ostatnio wybieranym numerem.

Wlasnie przed chwila zainstalowalem ten program Microsoftu ale nadal nie mam mozliwosci przypisania go aby uruchamial sie po kliknieciu sluchawki BT.

Moge jedynie przypisywac poprzez naciskanie przyciskow w telefonie...co nie ma sensu gdy tel mam wkeiszeni i i tak musze go wyjmowac zeby nacisnąć przycisk, skoro przycisk taki jest na sluchawce...

Szczerze mowiac myslalem ze to w telefonie tej klasy bedzie bardziej rozbudowane. Może jednak jest jakas mozliwosc aby to uruchomic? Jakas modyfikacja rejestru ?

Dzieki i pozdrawiam.
Odpowiedz
No własnie niestety ustawienie tego w Windows Mobile jest dosyć problematyczne co nie znaczy że niemożliwe. Niestety nie używam słuchawki BT więc nie wiem co zrobić. Być może jest jakiś programik do tego.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
witam. No niestety pol dnia szukalem i nei znalazlem niestety rozwiazania.
Znalazlem nawet programik "headsetremote_smp_1.0.010.cab" i jest tam mapowanie przyciskow "sluchawki" oraz "+" i "-" na sluchawce...ale niestey program ciągle wywala błąd, że "nie znaleziono sluchawek BT są uszodzone lub nie znajduja sie w pobliżu urządzenia"...
dziwne bo o taki program mi wlasnie by chodzilo.

Przetstowalem tez ta sluchawke na innym telefonie (LG ku990i) i tam zachowuje sie identycznie...od razu dzwoni do osoby ktora jest w ostatnich wybieranych polaczeniach...
Wychodzi na to, ze sluchawka BT sluzy tylko do odbierania polaczen Smile bo, aby zadzwonic do kogos i tak trzeba szukac w kontaktach tej osoby...

Szkoda, gdybym wczesniej zapytal...pewnie bym sie bardziej zastanowil nad zakupem tej sluchawki...
po prostu nie pomyslalem nawet ze takiej klasy telefon (ze sytemem op.) nie bedzie tego potrafil i kupilem w "ciemno".Przecież zawsze można "dograć" jakiś programik...no niestety nei w tym przypadku... Sad

Dzieki za pomoc. Gdyby sie ktoś natknął na rozwiązanie mojego problemu, bardzo bym prosił o odpowiedź.

pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości