W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wskazania baterii co 1

Wskazania baterii co 1%
Problem rozwiązany. Wgrałem build 21876 i na razie jest dobrze. W poprzednim romie aplikacja aparatu w ogóle odmówiła posłuszeństwa. Sądzę,że stąd brał się problem. Mam tylko małe pytanko poza tematem. Czy da się jakoś dograć rozwijany taskbar, tak jak w buildzie 28008? I czy da się podmienić wskazania baterii co 1% a nie co 10%. Sterownik już podmieniłem, tylko potrzebny mi jest teraz jakiś tweak na podmianę wartości wyświetlanej bądź całej ikonki.
Odpowiedz
Tutaj masz temat/pliki do wskazania bateri żeby pokazywało co 1% tylko nie wszystkim to działa
http://eomnia.net/showthread.php?tid=2625
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Tylko u mnie jest tak pół na pół. Jak już powiedziałem, podmieniłem sterownik baterii i stan baterii nadal pokazuje mi co 1%, natomiast wszystkie programy pokazują mi poziom naładowania z dokładnością do 1%. Chodzi mi o jakiś zewnętrzny program, który może zmienić ikonę baterii.
Odpowiedz
Zmienić ikonę baterii możesz edytując albo podmieniając dll'ki.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Cytat: podmieniłem sterownik baterii i stan baterii nadal pokazuje mi co 1%, natomiast wszystkie programy pokazują mi poziom naładowania z dokładnością do 1%.
Sterownik baterii to inaczej plik z rozszerzeniem *.dll

Cytat:Chodzi mi o jakiś zewnętrzny program, który może zmienić ikonę baterii.
Jest Ariel Battery, tylko, że on pokazuje mi ikonkę w lewym górnym rogu zasłaniając start. Szukam jakiegoś innego programu.
Odpowiedz
do pokazywania baterii spróbuj BattClock -> bardzo ciekawy program. CO do modyfikowanego sterownika baterii to nie polecam bo po tej zmianie po ładowaniu wskaźnik wariuje ... ma niby po n tym ładowaniu się znormalizować jednak u mnie wariował baaardzo długo
Odpowiedz
IMHO to bezsens taki wskaźnik co 1%. Jaka jest różnica czy masz 27% czy 30%? Tak czy siak wiadomo za ile będzie się pytać o ładowanie. W starych telefonach albo niektórych obecnych są 3 kreski i to też starczy/ło.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(03-01-2010, 11:47 PM)Toldo napisał(a): IMHO to bezsens taki wskaźnik co 1%. Jaka jest różnica czy masz 27% czy 30%? Tak czy siak wiadomo za ile będzie się pytać o ładowanie. W starych telefonach albo niektórych obecnych są 3 kreski i to też starczy/ło.
Dobre kiedy telefon wyświetla normalnie 10%, bo potem już nie wiadomo ile czasu zabawy z Omnią nam pozostało Smile
@down: tak, ale nie każdemu chce się siedzieć na kablu, a przy wskaźniku z dokładnością co do procenta lepiej wiadomo kiedy telefon powie dobranoc..
Odpowiedz
jesli masz 10% to znaczy ze trzeba ladowac :|
Odpowiedz
Jak mam 10% to spokojnie moja ciągnie jeszcze pół dnia :p
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości