W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
witam

Witam.
Witam Wszystkich, trafiłem tutaj z chęcią wgrania nowego romu do mojej omni i900
Pozdrawiam.
Arek.
Odpowiedz
Witamy,
Że też jeszcze trafiają się poczciwe omnie hehe Smile

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam Big Grin Korzystając z okazji może mały upgrade chcesz?? Big Grin mam Omnie 2 na sprzedaż heheheh Big Grin
Odpowiedz
Witamy Arkadiuszu na tym poczciwym forum. Cieszymy sie, ze trafiles akurat do nas, nasza wiedza na temat tego modelu jakim jest i900 jest obfita, wiec nie ma szans abys z nami nie dal rady powiedzmy zmienic ROMa. Zapraszamy rowniez na SB, w ktorym ciagle siedza przyjemne, mile, pomocne oraz inteligentne bestie. W razie pytan zapraszam do uzytkownika pod nickiem Ryrzy, z mila checia odpowie na kazde Twoje pytanie czy tez Problem. Miejmy nadzieje, ze obejdzie sie bez tego, gdyz ten osobnik jest zapracowany, zatem polece Ci kolejna osobe - XTeK, stary lis, lecz jak to mowia ... stary ale jary. Dziekujemy rowniez za zapoznanie sie z reguaminem.

Pozdrawiam i zycze powodzenia
Digidong
Odpowiedz
Digidong kocham Cię Big Grin hahahaha

btw napraw sobie awatar Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Słodzi aż popić by pasowało czym mocniejszym. Big Grin
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości