W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
windows phone 7 i sd

Windows Phone 7 i SD...
Więc wgrałem WP7,wszystko ładnie,Pablo dał mi instrukcję którą robiłem 2 dni Dodgy a po czym znalazłem na XDA rom polski z Mango,chodził słodko ale po instalacji wywaliło że SD nie chodzi/jest uszkodzona/etc Smile (4GB Class4)

Więc postanowiłem ustawić wp7 na innej SD (2gb Seryjna od HD2),nie chodził market to postanowiłem powrócić do Androida i tu niespodzianka Sad

SD 2GB udało się spokojnie podzielić,wszystko ok pięknie,karta 4Gb jest dziwna,gdyż partycjonowanie mija w 2 sek,po podłączeniu USB Storage wyskakuje error,tak jak i po operacji Mount /SDCARD

W programie do czyszczenia po Wp7 karty nie wykrywa,wie ktoś co zrobić? Tongue
Ryrzy Windows Mobile a Wp7 to dwa inne systemy ale ok,dzięki za przeniesienie ;]

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Odpowiedz
Tą instrukcję, którą Ci podałem to najnowsza wersja i najstabilniejsza. Zapewne to co znalazłeś na XDA to rom elministera, który jest już stary i są problemy. W tym co ja podałem wszystkie błędy są poprawione. Czym formatowałeś kartę? Jeżeli nie wykrywa to jest jeszcze inna opcja, a mianowicie bootowanie programu gparted. Ten program powinien sobie poradzić.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
ogólnie wgrałem polskiego BlackSeven,co do formatowania,cLK oraz formatowałem pod tym poradnikiem:

Co do GParted,zaraz zobaczę czy ją zobaczy ;]

[/align]
Odpowiedz
Ja użyłem SDFormatera i poszło ładnie Smile Nie baw się w jakieś dziwne programy Big Grin
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Noo też go użyłem i nie wykryło Sad

[/align]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości