W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
windows mobile 7

Windows Mobile 7
Kilka dni temu pojawiła się garstka plotek odnośnie nowego systemu Windows Mobile 7.
[Obrazek: winmo2.jpg]
Różne źródła mówią o możliwych dwóch wersja systemu: business edition i media edition.
Media edition ma obsługiwać HD video i być może streaming TV jak również posiadać zintegrowaną obsługę serwisów społecznościowych takich jak Facebook i Twitter.

Pierwszymi urządzeniami obsługującymi nowy system maja być produkty firm LG i HTC.

W przyszłym miesiącu ma odbyć się Mobile World Congress w Barcelonie i na pewno dowiemy się co przygotowuje dla nas Microsoft.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam pierwszy post Big Grin Mam tu coś z o Windowsie Mobile 7

Serwis WMExperts opublikował zestawienie siedmiu nowych pogłosek dotyczących Windows Mobile 7, architektury systemu oraz daty jego debiutu. Poniżej zamieszczamy kilka najbardziej interesujących doniesień.

Windows Mobile 7 zadebiutuje już za miesiąc? Być może nowe dziecko Microsoftu przyjdzie oficjalnie na świat w Barcelonie, podczas lutowego Mobile World Congress. Skąd takie przypuszczenie? Otóż producent zamierza zaprezentować w marcu tego roku, podczas konferencji MIX10, możliwości tworzenia gier dla nowego systemu. Trudno byłoby poprowadzić taki kurs w przypadku oprogramowania, które nie ujrzało jeszcze światła dziennego.

Aplikacje dla nowego systemu będą kompatybilne wstecznie z wcześniejszymi wydaniami Windows Mobile. Wcześniejsze pogłoski mówiły coś innego. Microsoft widocznie nie zamierza jednak strzelać sobie samobójczej bramki.

Pojawiły się także nowe spekulacje na temat architektury Windows Mobile 7. Nowy system ma być oparty na kodzie przygotowanym w ramach projektu WinCE 7 “Chelan”. O pracach nad nim pisano sporo w maju ubiegłego roku. Chelan stanowił jeden z etapów w długofalowej strategii Microsoftu nakreślonej już przed kilku laty.

Pełną listę nowych pogłosek dotyczących Windows Mobile 7 znaleźć można na stronach serwisu WMExperts.

Źródło simblog.pl
Ten system nie pojawi się wcześniej jaj w 2011, tym czasem ma wyjść WM 6.6.

Cytat:Wokół systemu operacyjnego Windows Mobile było ostatnio dużo szumu. Wszystko to za sprawą jego najnowszej wersji – 7. Pierwotnie miała zadebiutować jeszcze w tym roku. Niedługo było nam dane się tym cieszyć. Siódemki nie zobaczymy wcześniej niż w 2011 roku. Wygląda jednak na to, iż Microsoft przygotował coś jeszcze ciekawszego. Według tajwańskich źródeł, już niedługo światło dzienne ujrzy Windows Mobile 6.6 Maldives (bardzo prawdopodobne, że podczas MWC 2010).

[Obrazek: windows-mobile-66-maldives1-medium.jpg]

Cytat:Windows Mobile 6.6 ma posiadać pełne wsparcie dla ekranów pojemnościowych. Poza tym faktem, nie wiadomo czym jeszcze będzie różnił się od poprzedniej wersji 6.5.

Można podejrzewać, iż WM 6.6 Maldives będzie jedynie drobnym uaktualnieniem wersji poprzedniej. Możliwe jest także, iż jego wygląd będzie zbliżony do WM 6.5 Build 23022, co prezentuje powyższe zdjęcie. Na oficjalne informacje oraz na potwierdzenie wszelkich przypuszczeń poczekajmy jednak na MWC 2010.

źródło: unwiredview
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Jak dla mnie to ten cały wm6.6 to poprostu to co teraz już testujecie od dawna... czyli buildy z dolną belką 230xx 28xxx
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dwa urządzenia o których mowa wyżej to LG Apollo i HTC Obsession, mają zadziwiające parametry:

LG Apollo:

-Launching: August/September 2010
-CPU: Qualcomm QSD8650; 1.3GHz
-CDMA + GSM (aka a World Phone)
-EvDO + HSDPA
-Device Size: 115 x 57.5 x 11.2 mm
-Memory (RAM/ROM): 1GB/1GB
-External Storage: MicroSD (up to 32GB)
-Screen Size/Type: 3.8-inch capacitive AMOLED “Multitouch Supported”
-Screen Resolution: WXGA 1280 x 720 px
-Camera: 10-megapixel with flash and autofocus; HD 720p video@ 30fps
-Video Support: Windows Media Video (WMV), MPEG-4 (MP4/M4V) H.264, DVR-MS4
-Audio Support: Windows Media Audio (WMA), Advanced Audio Coding (AAC-LC), FairPlay DRM, MP3
-Battery: Removable 1400 mAh
-Talk Time: Up to 7.5 hours
-Standby Time: 288 hours
-Internet Use: 4.5 hours (3G), 6.5 hours (WiFi)
-Video Playback: 10 hours
-Audio Playback: 30 hours

HTC Obsession:

-Launching: October 2010
-CPU: Qualcomm QSD8250; 1GHz
-GSM HSDPA
-Device Size: 112 x 56 x 11.7 mm
-Memory (RAM/ROM): 512MB/512MB
-Internal Storage: 4GB
-External Storage: MicroSD (up to 32GB)
-Screen Size/Type: 3.7-inch capacitive AMOLED “Multitouch Supported”
-Camera: 5.0 Megapixel AF with flash; HD 720p video@ 25fps
-Video Support: Windows Media Video (WMV), MPEG-4 (MP4/M4V) H.264, DVR-MS4
-Audio Support: Windows Media Audio (WMA), Advanced Audio Coding (AAC-LC), FairPlay DRM, MP3 (.mp3)
-Battery: Removable 1230 mAh
-Talk Time: Up to 10 hours
-Standby Time: 240 hours
-Internet Use: 6 hours (3G), 7.5 hours (WiFi)
-Video Playback: 7 hours
-Audio Playback: 24 hours
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Kolejne info o WM7.... I kolejny powód żeby sądzić że to będzie SHIT !! A nie OS....

http://pda.pl/news/eee____ze_co_prosze_n...wp7series/
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
jak chcą robić konsolę do gier, to ja wole poczekać na PSP Phone :o
Śmiechu warte i tyle.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Liczyłem na rewolucję. Na razie wygląda na kawał kupy. Ale zobaczymy jak wyjdzie...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości