W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
windows media skin by wojciechu

Windows Media Skin by Wojciechu
Wiekszosc problemow zostalo naprawionych. Jakie zostaly, o tym ponizej.

Witam,

Ostatnio mialem troche wolnego czasu i stworzylem wlasna skorke do systemowego media playera dla omni i900. Bez tej modyfikacji raczej trudno bylo go obslugiwac ze wzgledu na bardzo male przyciski, zwlaszcza gdy jestesmy w ruchu, jedna dlon jest zajeta i nie mozemy uzyc rysika. Elementy graficzne pochodza z aplikacji do odtwarzania muzyki zintegrowanej z Windows 8 Consumer Preview, zatem nawiazuje do interfejsu Metro - jesli komus sie nie podoba to jego strataSmile

Uwaga:
jesli zamierzasz chocby przetestowac odtwarzacz z nowa karnacja, najpierw sprawdz jaka wersje media playera masz na smartfonie. W tym celu:
1. uruchom program Windows Media
2. jesli pokazal Ci sie ekran biblioteki (moja muzyka, moje wideo etc) kliknij przycisk "wstecz"
3. jesli pokazal Ci sie jednak glowny ekran odtwarzacza pomin punkt drugi
4. kliknij "menu", a nastepnie "informacje"
5. Jesli numer wersji Twojego odtwarzacza to 10.3 to mozesz wgrac, jesli jest inna ten skin nie bedzie dzialal, ale jesli Ci sie podoba to za plusika moge zrobic.

Jest to ostateczna wersja (chyba, ze rozwiaze ponizej opisane problemy), jest to moj pierwszy skin na omnie i trzeci w zyciu wiec prosze o wyrozumialosc tym bardziej, ze wszystkie problemy zostana wyeliminowane przy okazji tworzenia nastepnych karnacji, jesli wychwyce ich rozwiazanie. Tak wyglada bierzaca kompilacja

Co nie dziala jak powinno:
-Nie ma trybu landscape
-z kazdym uruchomieniem odtwarzacza wyskakuje ekran wyboru karnacji (to dosc klopotliwe, ale problem nie dotyczy uruchamiania odtwarzacza dzialajacego w tle [gdy tylko rozkminie o co chodzi natychmiast poprawie i udostepnie])
-gdy przewijamy utwor przesuwajac suwak, wtedy on zanika, ale pojawi sie spowrotem gdy go puscimy.

Instalacja standardowa:

Kopiujemy zawartosc folderu do program files/windows media na urzadzeniu
nastepnie przechodzimy do glownego okna Windows Media, menu/opcje.../karnacje: tam szukamy tej mojej i klikamy "ok"

Instalacja aktualizacji:
jesli juz pobrales mojego skina i chcesz uaktualnic skladniki musisz najpierw przejsc do ekranu wyboru karnacji i ustawic domyslna skorke Windows Media Playera i zamknij odtwarzacz. Nastepnie usun pliki wchodzace w jej sklad z folderu /program files/windows media (te ktore byly w zalaczniku). Dalej postepuj zgodnie z instrukcja instalacji standardowej.

Załączone pliki
.7z   WP8 Music by Wojciechu.7z (Rozmiar: 37.68 KB / Pobrań: 5)
Odpowiedz
Skórka bogactwo. Cool
Przemyślana i fajnie zrobiona.
.

Odpowiedz
Juz wiele rzeczy naprawilem, zostal mi tylko ten ginacy suwak gdy przewija sie utwory (tego juz raczej nie poprawie) i zmiana czcionki z czym nie umiem sobie poradzic. Gdy mialem telefon z Windows Mobile Standard to pamietam, ze w rejestrze mozna bylo znalesc spis czcionek i dalo sie edytowac sciezke dostepu do nich. Na omni szukam na rozne sposoby i nie moge tego znalesc a szkoda Moze jednak ktos wie gdzie to jest? Moim zdaniem z inna czcionka lepiej by sie calosc prezentowala.

Chcialbym ostateczna wersje dac z poprawionymi czcionkami.

Wielkie dzieki za plusikiSmile
Odpowiedz
Twórz, dział ożywisz a może i kucharze coś doradzą. Wink
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości