W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wgrywanie romu na win 7

Wgrywanie romu na win 7
Witam
Dostałem wczoraj oryginalną płytkę upgradową do mojej visty i teraz mam 7 oryginalną,
chciałem wgrać roma ale Grandprix nie wykrywa mi omni?Sterowniki instalowałem i resetowałem kompa kilka razy.Ale i tak nie wykrywa

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje
Odpowiedz
Masz zainstalowanego Window Mobile Device Center?
System wykrywa pocketa i synchronizuje się?
Instalowałeś sterowniki modemu omnia?

Jesli masz dokładnie tak jak na obrazku to jest wszystko ok naciskasz detect i możesz fleszować.

[Obrazek: 2ac87a0dc2d5b801_min.jpg]
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Zainstalowałem wszystko co mowiłeś wcześniej.Wszystko jest ok podłaczam wyłaczoną omnie właczam grandprixa wszystko ustawiam daje detect i włączam omnie.I jej nie wykrywa
Odpowiedz
Spróbuj jeszcze raz tylko ze podłącz ją włączoną kliknij detect i wtedy reset pocketa

Odpowiedz
Niestety nadal nie wykrywa omni
Odpowiedz
Hmm.. masz włączone połączenie poprzez AS w pockecie i włączone zaawansowane funkcje sieci? Jeśli tak to odchacz funkcje sieci i sprawdź.

Odpowiedz
ja u siebie na 7 instalowalem mobile device center, powgrywalo mi sterowniki, potem sterowniki do modemu z visty w trybie zgodnosci nastepnie grandprix z visty w trybie zgodnosci.
Odpowiedz
A ja teraz przywróciłem system nie instalowałem sterówników pobrały się windows update powylączałem mobile device center wszystkie połączenie i mi grandprix wykrył omnie i wgrałem roma
Odpowiedz
Dziwne.. nie licząc ubuntu to też mam 7 x64 i nie miałem żadnych problemów z fleszowaniem. Jeśli już się pojawiły to robiłem co napisałem powyżej i zawsze działało.

Odpowiedz
Szkoda że na ubuntu nie da się fleshować naszych omni ja jestem gównie użytkownikiem ubuntu,windowsa używam tylko do flashowania omni

PS.Jednak ten koleś mówi że się da i to zrobił
http://andrewspec.spaces.live.com/blog/c...4553.entry
może spróbujesz?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości