[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
orion tablet wgrywanie nowego roomu

Wgrywanie nowego roomu
Witam,

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego nie mogę wgrać żadnej paczki typu cyanogen itp? Na wszystkie możliwe sposoby kombinowałem od ADB po phoenixsuit i nie ma żadnej opcji wgrać czegokolwiek jedyne co się wgrywa to gaapsy nie wiem po co. Przez recovery mode próbowałem to pisze że trwa sprawdzanie paczki i nagle wyskakuje aborted. Zrobiłem roota za pomocą impactor i dalej coś kombinowałem i nic. W wersji phoenix suit najstarszej wgrało mi jakieś sterowniki podczas flashmode ale na nic to się zdało bo w ogóle nie chce w wersji 1.10 odczytać urządzenia. Czytałem wszystkie tutoriale próbowałem coś skleić, nie da się.  Najważniejsze to chciałbym wgrać na początek przez phoenixsuit system który jest tutaj na forum razem z recovery mode niby ulepszony może wtedy wówczas będę mógł wgrać inne roomy. W tryb flash wprowadza się trzymając przycisk home i podłączenia kabla a potem przez 15 sekund trzymać power ale tak jak wspominałem nic się nie dzieje w programie phoenixsuit. Proszę o pomoc pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,

Ktoś naprowadzi mnie co mam zrobić dlaczego soft nie chce się wgrać?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości