W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
aktualizacja ota do androida 4 juz dostępna

[Ważne] Aktualizacja OTA do Androida 4.0 juz dostępna
No i doczekaliśmy się oficjalnej aktualizacji dla Evo 3D poprzez OTA.
Jednak szczerze mówiąc nie ma co się w to bawić... ROMów ICS na bazie wycieków jest juz sporo i działają napewno lepiej niż ten aktualizowany przez OTA Tongue jednak jeśli ktoś używa tylko oficjalnych ROMów to jest to coś dla niego Smile

[Obrazek: 20120626143607.jpg]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Przynajmniej masz nowszy kernel pod modyfikacje. Chyba, że nie ma kernela 3.x?

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
kernel ten sam co w wycieku... w zasadzie wersja tej aktualizacji ota jest taka sama jak wyciek z przed miesiąca Wink

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Tak się tylko zastanawiam czy zrobienie WIPE (rozumiem to jako hard reset czy powrót do ustawień fabrycznych) po aktualizacji OTA do stockowego 4.0.3 może wnieść coś pozytywnego? np. poprawa płynności, itp.?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
pewnie że może... poprzez OTA nie robi wipe to tez cały syf z ustawien GB i aplikacji zostaje...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości