W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm61 podmiana menu start

WM61 podmiana menu start
Witam

Mam na telefonie WM6.1 . Zapragnąłem podmienić sobie rozwijane windowsowe menu start na Samsungowe Main Menu. Mam już w telefonie mainmenu.exe , gdy uruchamiam ten plik odpala się ładne Samsungowe menu... Ale nie wiem jak teraz wymusić by po tapnięciu na Start otwierało się te Mainmenu.exe zamiast rozwijanego windowsowego... Da się to jakoś zmienić?
Odpowiedz
Wgraj sobie SPB albo coś ni trzeba będzie startu klikać
Odpowiedz
Mam już wgrane Sense. Ale chce mieć inne menu start. Te samsungowe. SPB MS nie lubie.
Odpowiedz
Inne Menu Start ? to chyba raczej nie do zrobienia ...
Możesz ewentualnie zrobić tak, że po kliknięciu w Start otworzy Ci się MainMenu ... ale to też łatwe nie będzie
Program Ameba (dla WM6.5.3) ma możliwość zmiany funkcji dla kliknięcia w Start.
Zagadaj z autorem programu, pewnie pomoże Wink
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
(09-10-2010, 10:41 PM)Kefu napisał(a): Inne Menu Start ? to chyba raczej nie do zrobienia ...
Możesz ewentualnie zrobić tak, że po kliknięciu w Start otworzy Ci się MainMenu ... ale to też łatwe nie będzie
Własnie o to mi chodzi. Wiesz jak to zrobić? MainMenu mam zainstalowane, działa. Ale musze odpalić je jako osobny program przez .exe

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości