W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 65 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 x 23563 pl 4 wersje

[WM6.5.x][23563][PL] - 4 wersje
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=588&highlight=battery
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(05-02-2010, 10:49 AM)Toldo napisał(a): http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=...ht=battery

Dzięki testuje dam znać jak poszło.....
Odpowiedz
Rzeczywiście wydaje się jakby bateria przystopowała dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
Też muszę obczić ten fix bo mnie też jakby ostatnio bateria krócej trzyma... 2 dni max...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(05-03-2010, 06:06 PM)Toldo napisał(a): Też muszę obczić ten fix bo mnie też jakby ostatnio bateria krócej trzyma... 2 dni max...

Zasięg bez zmian a czas życia baterii wydaje się przynajmniej o dzień więcej......
Odpowiedz
Nic dziwnego że dłużej trzyma bateria jak zostaje zmieniona jasność ekranu na minimum.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
(05-04-2010, 12:33 PM)magik-thc napisał(a): Nic dziwnego że dłużej trzyma bateria jak zostaje zmieniona jasność ekranu na minimum.

u mnie po wgraniu cab-a jasność pozostała automatyczna....... tak ze chyba pomylka
Odpowiedz
Panowie mam pytanie-wgrałem dzisiaj ten rom i wszystko śmiga, więc cieszę się bardzo bo robiłem to po raz pierwszy,ale:
-po wgraniu romu nie robiłem hard restetu- czy to źle? powinienem go wykonać?
-po wgraniu romu kontakty mi się nie skasowały (i to mnie zastanowiło czy wszystko zrobiłem do końca dobrze,bo niby miały zniknąć.)
-automapa również pozostała i działa,ale jakby trochę muliła więc ją odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i właśnie teraz mam problem: widać ją w menu start ,ale nie mogę jej dodać w zkładce programy na tej przesuwanej belce.. klikam dodaj program i jej tam nie ma..(wcześniej się dało)
W ogóle widzi tylko kilka programów a przecież w menu start jest ich o wiele więcej-da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
Rzyzy.. please make us an eng rom in modaco.com
Odpowiedz
(05-04-2010, 10:16 PM)pitutek napisał(a): Panowie mam pytanie-wgrałem dzisiaj ten rom i wszystko śmiga, więc cieszę się bardzo bo robiłem to po raz pierwszy,ale:
-po wgraniu romu nie robiłem hard restetu- czy to źle? powinienem go wykonać?
-po wgraniu romu kontakty mi się nie skasowały (i to mnie zastanowiło czy wszystko zrobiłem do końca dobrze,bo niby miały zniknąć.)
-automapa również pozostała i działa,ale jakby trochę muliła więc ją odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i właśnie teraz mam problem: widać ją w menu start ,ale nie mogę jej dodać w zkładce programy na tej przesuwanej belce.. klikam dodaj program i jej tam nie ma..(wcześniej się dało)
W ogóle widzi tylko kilka programów a przecież w menu start jest ich o wiele więcej-da się coś z tym zrobić?

- wypadało by zrobić,
- jak masz na karcie SIM to jak mają się skasować ?
- automape masz pewnie na karcie pamięci i jest tam katalog 2577 który jest autostartem i sam instaluje skróty z automapy

- przesuń paluchem w dół
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości