W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 65 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 x 23563 pl 4 wersje

[WM6.5.x][23563][PL] - 4 wersje
klawiszami zmieniam głośność...
Odpowiedz
Tak można, było omawiane na forum... temat o tym ROMie już jest wiec niepotrzebnie tworzysz nowy, zamykam temat a by zrobic katalogu poprostu wchodzisz np TC do katalogu windows/start menu/programy
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(04-28-2010, 02:53 PM)szpieg15 napisał(a): klawiszami zmieniam głośność...

No to masz tam dwie zakładki, obie są niezależne. Klawiszami zmienia się głośność dźwięków, ta druga zakładka jest od głośności rozmów, musisz tapnięciem ustawić porządany poziom.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Total Commander ce i tworzysz co chcesz, przesunąć skróty do konkretnych folderów i masz.
Odpowiedz
Ale tak jak napisałem wszystko jest ustawione ale jak zmieniam z wibracji na głośny to rozmowy się wyciszają..
Odpowiedz
No to ja jestem kolejną osobą z problemem smsowym. Mam wesję Normal.
W poprzednich romach 28230 i 23547 Normal takiego problemu nie miałem.

Udało mi się zauważyć, że telefon zawiesza się (kompletnie, tylko SR pomaga,a wysłany sms nie jest nawet zapisywany nigdzie) przy odpowiedzi na sms. Podczas normalnego wysyłania jeszcze mi się nie zdarzyło.

Nie wiem...może HR coś pomoże? Ale na jak długo
Odpowiedz
Mam pytanie o czas życia baterii wydaje mi się jak by było o dzień krócej od wcześniejszego romu 235XX
Odpowiedz
No właśnie też mam takie wrażenie... Nie wiem czy to nie wina radia PUJA1...

Odpowiedz
U mnie też telefon dzień wcześniej woła o doładowanko.

Poza tym dziwna sprawa z kręceniem filmów. Jeżeli staram się nakręcić jakikolwiek filmik, w którym jest jakiś ruch od samego początku to takowy filmik nie daje się później odczytać. Natomiast w sytuacji, gdy na samym początku będzie coś nieruchomego (dajmy na to 2 sekundy filmowania gleby) to już filmiki kręcą się bez problemu oO Sprawdziłem to kilkanaście razy i zawsze tak jest, any ideas? ;d
Odpowiedz
Zainstaluj fixa, może pomoże. Jest na forum gdzieś.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości