W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 windows phone 7

[WM6.5] Windows Phone 7
Witajcie!
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak wiemy wszyscy juz niedlugo prawdopodobnie premiera Windows Phone 7 dla pocketow - moje pytanko brzmi - czy bedzie mozliwosc zainstalowania tego systemu na naszych Omniach? Jakie wymagania bedzie mial ten system? Ma ktos jakas wiedze na temat systemu, ktory bedzie nastepca obecnego? Jakies testy wydajnosciowe bety itd?
Odpowiedz
nie ma i nie będzie... minimalna rozdzielczość tego systemy do WVGA.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
szkoda... moze ktos cos przerobi albo zmiana telefonu Smile
Odpowiedz
Inna sprawa że Microsoft podał wymagania wg. których nawet Omnia ma za dużo przycisków. Musi być start, cofnij, szukaj a także dedykowany przycisk aparatu i rocker głośności. Telefon nie może (sic!) mieć sprzętowych czerwonej i zielonej słuchawki. Jak wiadomo chodziły pogłoski że HTC HD2 dostanie update do WinMo7, jednak może się okazać że nie, bo władze M$ mają również jakieś zastrzeżenia co do przycisków i ogólnie do całości urządzenia. IMHO jednak to jedna wielka bajka.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To lipa straszna będzie nic zmieni się telefon i będzie all śmigało Smile jedynie nasuwa się pytanie czy będzie warto ??
Odpowiedz
(03-04-2010, 08:17 PM)DJMazi napisał(a): czy będzie warto ??
A kto to ma wiedzieć jak system wyjdzie na święta? Jedno jest pewne, Microsoft coraz bardziej idzie w stronę rozrywki niż biznesu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości