W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 67 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 3 htc sense 2 2019 28244 pl by ryrzy

[WM6.5.3][HTC Sense 2.5.2019][28244][PL] - by Ryrzy
to simlock
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Że tak zapytam. Pamięta ktoś z was jak uruchomić licznik połączeń w tym romanie? Smile
Odpowiedz
Witam,

Wgrałem ten ROM, ale niestety przestał działać mi aparat. Wypisuje coś, żeby updatować firmware, ale mimo update'u ciągle jest ten sam problem.
Odpowiedz
Wtam. Skorzystalem z tego Romu. Jestem dosc pozytywnie zadowolony szybkoscia i samym wygladam , chodz bez podkrecenia procka nie wszedzie chodzi idealnie mimo to skory jestem zostac przy nim. Wczesniej korzystalem przez ponad dwa lata z Romu oficjalnego Nie podam nazwy bo jej nie pamietam ale byl to rombrandowany od Orangutana. Przez tak dlugo nadal nie moge odejc od Omni ze wzgledu na jej wyswietlacz i nadal jak na jej juz dosc sedziwy wiek dobre osiagi. Mam natomiast problem z filmami przez dedykowana aplikacje Youtube na WM(v.2.4.4) po wgraniu tego romu (na starym Romie problemu nie bylo). Nie jest on czyms co sklonilo by mnie do przejscia na inny ROM ale wlasciwie tylko tego do tej pory nie udalo mi sie "rozgryzc". Kiedys ze zwyczajnej woli ciekawosci skusilem sie na zainstalowanie na niej Androida w wersji na Mojej pamieci. Ogolnie polecam ta wersje Androida duzo szybsza ale do czego daze jak sie okazalo problem zniknal czyli to nie wina routera a systemu i to konkretnie tego. Przewertowalem wszystkie fora dosc dokladnie a ze jestem dosc skrupulatny dlugo czekalem zeby kogokolwiek prosic o pomoc sadzac ze sobie z nim poradze. Zatem ku mojemu zdzwieniu na androidzie filmy chodza poprawnie. Problem tkwi nie w jakosci ale w dlugosci przynajmniej tyle sam wywnioskowalem. Gdy chce odtworzyc przez wifi film czy dokument przez wifi na youtube w dlugosci po wyzej 30 min wyskakuje blad "Blad odtwarzania filmu wideo w sieci komorkowej". Co Ciekawe niekomu chyba wczensiej taki blad sie nie przytrafil. poczatkowo myslalem ze moze chodzi tu jakiegos rodzaju prawa autorskie ale gdy wpisze np nazwe jakiejs skladanki typu Chillstep trawajcej 90 min problem nadal istnieje. Po "pacnieciu" na film miniaturka sie obraca do poziomu pokazuje sie "wczytywanie" ale zaraz po nim owy blad. Nie pojawia sie "buforowanie". Dodam ze przez EDGE czy 3G problemu tez nie ma.gdzies sytem gryzei sie z wifi nie wiem gdzie. Ciekawi mnie czy ktos dojdzie co to moze byc. Pozdrawiam was i Ryrzy swietna robota z tym romem.
Odpowiedz
Świeży link:

Kod:
https://www.dropbox.com/s/56tt7lwtdi134id/28244_Sense_2_5_2019.zip
Odpowiedz
A Omnia w ogóle obsługuje aero2?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(12-24-2013, 01:51 AM)Toldo napisał(a): A Omnia w ogóle obsługuje aero2?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Obsługuje, udało mi się to jakoś zrobić PdaNet`em ale nie działa internet explorer tylko opera.. i notabene nie mogę otworzyć z przeglądarki żadnego linku bo mam "Opera Invoke error". Jak rozwiązać ten problem ?

BTW: Mam ten telefon jako zastępczy i dla mnie WM 6.5 to tragedia.. warto wgrać mu androida ?
Odpowiedz
Jeżeli WM to tragedia to antek jest tragiczną porażką.Smile
Nie polecam, chyba żeby sobie po oglądać.
.

Odpowiedz
po proszę o świeży link bo ten padł :/

Pussy Lounge edytował ten post dnia 01-21-2014 o godz. 12:16 PM ponieważ:

Padnięte linki zgłaszamy.

Link w poście http://www.modaco.pl/Thread-WM6-5-3-HTC-...2#pid44222

Jest aktywny i można pobierać więc chyba się pomyliłeś bo link jest dobry ;] odnośnik do tego postu jest również na pierwszej stronie tematu.

Odpowiedz
Witam
Wie ktos moze jak uruchomic filmy na youtube na tym rom-ie? probowalem roznych mozliwosci i nic. Aplikacje tez nie dzialaja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości