W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 29017 plk garius m2d2 1

[WM6.5][29017][PLK] Garius_M2D2_1.0
Na prośbę screammana załączam plik z moimi ustawieniami s2u2

Załączone pliki
.7z   ustawienia_s2u2.7z (Rozmiar: 1.61 KB / Pobrań: 65)
Odpowiedz
Świeży link:

Wersja Garius M2D2 1.0
Kod:
https://www.dropbox.com/s/jp2cu0pdq1ykmc8/%5BWM6.5%5D%5B29017%5D%5BPLK%5D%20Garius_M2D2_1.0%20.7z

Hasło: modaco.pl
Odpowiedz
nie da się pobrać, jeśli sie mylę to wybaczcie ale próbuje już chwilę i nic ;/
Odpowiedz
Działa link, przetestowałem właśnie.
Klikasz na "skip ad" w adfly na gorze po prawej a potem przeniesie cię do dropboxa a tam proste jak drut.
.

Odpowiedz
pomimo że przeniosłem nr z sim na kartę to i tak mi zniknęły kontakty z sim i po kliknieciu na kontakty i filtruj to sim jest nieaktywna, Pomóżcie bo mnie cos trafi!!!!
Odpowiedz
witam mam pytanie odnosnie romu z ej strony http://www.modaco.pl/Thread-WM6-5-29017-...s-M2D2-1-0 a zaczne od tego, ze pobralem romy gariusa w jednej paczce kilka. zawartosc paczki to 3 foldery o nazwach HS++ m2d2 i NORMAL w tym hs++ byl rom serene i w nim byl folder xda uc z zawartoscia. a w tym folderze m2d2 bylo kilka romow i miedzy innymi Black_16032011 ale w nim nie bylo tego folderu xda uc i teraz moje pytanie czy ten xda uc wziac z tamtego romu? czy utworzyc pusty folder bez zadnej zawartosci?
Odpowiedz
Bardzo przyjemny rom. Godny polecenia. Ładnie wygląda, fajne dodatki, no i działająca pogoda :-). Parę razy zwiesił mi się telefon, ale już mu przeszło. Jeden minus, być może z powodu mojej niewiedzy, klawiatura nie rozciąga się na poziomy ekran (ekran się obraca, ale klawiatura pozostaje w rozmiarze pionowym). Utrudnia to strasznie pisanie. Może jakaś podpowiedź...? Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości