W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 21891 pl widgetedition

[WM6.5] [21891][PL] - WidgetEdition
Witam, rom ogólnie śmiga super jednak nie działają ustawienia bluetootha i nie mozna ustawić aby telefon był widoczny dla innych, ma ktos pomysł jak to naprawić?
Odpowiedz
John doe da się ustawić w ustawieniach bluetooth
Odpowiedz
(02-13-2011, 12:07 AM)John Doe napisał(a): Witam, rom ogólnie śmiga super jednak nie działają ustawienia bluetootha i nie mozna ustawić aby telefon był widoczny dla innych, ma ktos pomysł jak to naprawić?

Start / Ustawienia / System / Bluetooth / Tryb
Odpowiedz
Świeży link:

Wersja WidgetEdition
Kod:
https://www.dropbox.com/home/Romy%20Omnia%20i900/Romy%20Ryrzego/%5BWM6.5%5D%20%5B21891%5D%5BPL%5D%20-%20WidgetEdition

Hasło: modaco.pl
Odpowiedz
Witam, przepraszam że odkopuje temat ale jestem laikiem w tych sprawach i sam nie potrafie znaleźć. Mianowicie, zamiast normalnych smsów wgrałem Vito SMS Chat, udało mi się zamienić wartości w rejestrze tak żeby klikając "wiadomości" odpalał się vito a nie oficjalny program. Kiedy przychodzi wiadomość też odpala się VITO jednak w tym sofcie jest taki widget który pokazuje 3 ikonki, wiadomosci, mms i nieodebrane połączenia. Gdzie znajdę wpis odnośnie ikonki sms żebym mogł podstawic Vito? I tak juz na przyszlosc, w jaki sposób mogę sam znaleźć takie rzeczy? Mam jeszcze prożbę, nie bede odgrzebywał kolejnych tematów wiec zapytam tutaj, chciałbym zlikwidować plaster miodu w menu ale linki w wątku z tym tematem przekierowują mnie żeby pobrać jakiegoś downloadera któryego antywir blokuje, mogłby ktoś podrzucić gotową paczkę? Jeszcze jedno, w jaki sposób przeniesc jakis program z menu na pulpit? Dłuższe przytrzymanie ikony powoduje tylko pojawienie sie bialej kreski. Aha, jest jakaś szansa żeby "X" zakańczał dany program a nie tylko minimalizował? Co jakis czas musze wchodzic w menagera zadan i konczyc te procesy. Jak mprzypisac funkcje do nacisniecia touchpada? Wszystkie inne przyciski mogę przypisac a tego nie ma do wyboru.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości