W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 21891 pl widgetedition

[WM6.5] [21891][PL] - WidgetEdition
Obiecany niegdyś ROM z widgetem z Samsunga Omni Lite :-) Część widgetów działała od razu, część musiałem naprawiać, część nie działa nadal Wink Sam widget troche przymula, ale da się pracować... nawet całkiem fajnie to działa.

Aplikacje w ROMie są takie same jak w pozostałych moich ROMach Normal.

Co i jak - Czyli który widget działa, który nie:

- Data & Czas - Działa
- Zegar światowy - Działa
- AccuWeather - Działa
- Zdjęcie - Działa
- FaceBook - Działa
- MySpace - Działa
- Youtube -Działa musiałem dostosować do i900
- Notatka multimedialna - Niestety nie działa,
- Profil -Działa
- Powiadomienie - Działa musiałem dostosować do i900
- More Widgets - Teoretycznie Działa, ale nie ma żadnych widgetów, dziwne...
- PLMN - Działa
- Menadżer bezprzew. - Działa, musiałem dostosować do i900
- CNN - Działa
- Yahoo! Finance - Działa
- Yahoo! Search - Działa
- Skrót - Działa
- Wskaźnik Google - Działa, musiałem dodać CAB Google Maps z O Lite do ROMu Wink
- Odtwarzacz muzyczny - Nie działa, może jeśli doinstaluje się TOuch Player z Omnii będzie działać, ale TP z OL nie działa na naszych i900,
- Radio FM - Działa
- Dyktafon - Działa, musiałem dodać dyktafon z OL
- D-Day - Teoretycznie Działa, przekierowuje do kalendarza ale co trzeba ustawić w nim żeby ten widget odliczał dni to nie wiem,
- Dzisiaj - Działa
- flickr - Działa
- friendster - Działa
- Kalendarz dotykowy - Działa
- Photobucket - Działa
- Picasaweb - Działa
- Zegar analogowy - Działa
- Zegar cyfrowy - Działa

ufff to tyle...

Screeny:
[Obrazek: screen02jl.png][Obrazek: screen01k.png]

Download: (hasło: modaco.pl)
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM6-5-21891-PL-WidgetEdition?pid=42394#pid42394
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
hmm czyli rom z wodotryskami Smile Fajna inicjatywa, wiele osób z chęcią z niego skorzysta. Ale to nie dla mnie Smile

+ za pracę i chęci tworzenia "czegoś nowego" Smile
Odpowiedz
A kiedy obiecane dwie testówki?Wink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
to jest jedna z nich, obie lecą na serwer

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Mnie się podoba. Kolejna świetna "robota".
Odpowiedz
No na to czekałem cierpliwie, i mam nadzieję że było warto. Ryrzy ja Cię podziwiam ty musisz nie mieć życia prywatnego, albo kochasz tą robotę, tak jak my kochamy wgrywać twoje wypieki. Pozdrawiam i dziękuję (jutro wysyłam piwko, bo się należy jak nie wiem co Big Grin
Odpowiedz
wygląda ekstra! Big Grin aż mnie korci, żeby znowu przegrać... ah Ryrzy! dlaczego mi to robisz?! Big Grin cóż poczekam na testy innych (tak tak będę taki zły Tongue) i zobaczymy, bo na razie xx230 sprawuje się wyśmienicie z spb 3.5 choć ciągle występuje zwiecha w smsach co jakiś czas Wink (mając chat off)
Odpowiedz
odnośnie D-Day to trzeba wprowadzić rocznicę w zegarze OL i wtedy zadziała, kiedyś testowałem na wgranych widgetach z OL w .cab-ie. Działało
Odpowiedz
Dodałem link Smile

Odpowiedz
Dzięki Ryrzy, jesteś WielkiWink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości