W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 rom said2 28008 nie działa aparat fot

WM 6.5 ROM SAID2/28008 nie działa aparat fot
WM 6.5 ROM SAID2/28008 nie działa aparat fot.
Kupiłem juz telefon z niedziałającym aparatem, oczywiście sprzedawca zapewniał 100% sprawny.
Objawy po włączeniu aparatu wyskakuje ładowanie... i nic więcej.
Zmieniłem ROM [WM6.5.x][23563][PL] - MD2 i dalej to samo.
HR po zmianie ROMU.
Wgrałem też pako777-camera modyfikacja pliku camera.exe
potem *#2470# i nic.
Test kamery plikiem GrandPrixFrontCamera - działa kamera z przodu
GrandPrixRearCamera - biały obraz na 1 sekunde i powrót nie działa kamera aparatu

Gdzie szukać przyczyny, czy jest to może uszkodzenie aparatu czy tylko wina oprogramowania.
Odpowiedz
Wgraj rom oficjalny samsunga. Znajdziesz go tu: http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp

Wybierz kraj i system.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(05-25-2010, 09:31 PM)Toldo napisał(a): Wgraj rom oficjalny samsunga. Znajdziesz go tu: http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp

Wybierz kraj i system.

Na stronie jest pytanie o wersję wpisuje SAID2 (mamWM6.5.x][23563][PL] - MD2) i sciąga mi się i900SAHJ3_updater_vista. Czy ta wersja jest pod WM6.5.
Odpowiedz
ściąga CI sie rom WM 6.1 - oficjalny dla Omnii i900!
Odpowiedz
I taki masz wgrać. Jeśli na oficjalnym aparat zacznie działać (nie ma znaczenia czy to jest 6.1), to potem będziemy myśleć co dalej. Jeśli nie będzie to przykro mi, serwis.

Wgraj SAHJ3 i zrób update, sprawdź czy działa i napisz. Tyle.

Odpowiedz
(05-26-2010, 10:05 AM)Toldo napisał(a): I taki masz wgrać. Jeśli na oficjalnym aparat zacznie działać (nie ma znaczenia czy to jest 6.1), to potem będziemy myśleć co dalej. Jeśli nie będzie to przykro mi, serwis.

Po odpaleniu plik exe i verify device wywala mi incorrect software version
Pleas check the device.
Odpowiedz
http://www.modaco.pl/search.php
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(05-26-2010, 01:05 PM)darekq napisał(a):
(05-26-2010, 10:05 AM)Toldo napisał(a): I taki masz wgrać. Jeśli na oficjalnym aparat zacznie działać (nie ma znaczenia czy to jest 6.1), to potem będziemy myśleć co dalej. Jeśli nie będzie to przykro mi, serwis.

Po odpaleniu plik exe i verify device wywala mi incorrect software version
Pleas check the device.

Mimo że jest to na forum już nie raz napisane, napiszę jeszcze raz. Wchodzisz w jakiś edytor rejestru (resco explorer z dodatkiem, total commander itp.) i zmieniasz klucz odpowiedzialny za wersję (nie pamiętam jaki to klucz, ale jak poszukasz w rejestrze SAID2 albo version to znajdziesz ten klucz). Jak poszukasz na forum to też znajdziesz...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości