W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 jh1 jj1 petycja prośba o quot ugotowanie rom u

[WM 6.5][JH1/JJ1] Petycja/Prośba o "Ugotowanie" ROM'u.
Witam,
tym razem wychodzę z prośbą, pewnie nie tylko moją, mianowicie..
Czy ktoś, kto czuje się dobrze w "kuchni" mógłby upiec następujący ROM ?

Oparty na stockowym I8000NXXJH1, bądź I8000NXXJJ1, build 21916 (górnobelkowiec). Zero zbędnych plików, jakby pod całkowity customize, lecz zawarte w nim :

Sterowniki OpenGL ES 3D 1.0
SMI WM Pro SDK Redist
HTCSensorSDK (HTCEmu)
SDKCerts
HTC TaskManager
XDA_UC_NET
Menedżer zadań (wraz z XDA_UC_NET)
PIM Backup (wraz z XDA_UC_NET)
Poprawkę zapobiegającą przedwczesnemu zamykaniu programów przez system w przypadku małej ilości Pamięci RAM - teraz system zaczyna zamykać programy dopiero przy 15 MB wolnej pamięci RAM
Włączony dostęp do ustawień Windowsa
Włączona opcja zamykania "X"-em
Wyłączona startowa kalibracja ekranu
Wyłączony monit certyfikatów
Standardowy On/Off Samsunga
CleanRAM *
Dial-up Enabler/Disabler *
Monitor przesyłanych danych ("Monitor GPRS") *
MS Office
Adobe Reader *
Opera 10 (domyślna przeglądarka) *
uZardWeb *

Zostawić od Samsunga :
Graficzne nakładki Samsunga - Dialer, Wiadomości, Książka telefoniczna, Historia połączeń
Menedżer Plików
Przeglądarka Obrazów (zaawansowane opcje)
Klawiatura
Zegar
Ramka Cyfrowa
Notatka Multimedialna
Radio FM
Dyktafon
Kalkulator (albo od HTC)
Przelicznik
LargeIndicator
Flashowa obsługa BT i Wi-Fi
Kompletny Internet Explorer
Youtube
Facebook
Java

//Nie jestem pewien, ale te Windows'owe oprogramowanie (dialer, eksplorator, itp) pewnie muszą zostać, więc prosiłbym tylko, aby nie były one widoczne w Menu Start.//

Resztę, czyt. Transkryptory (zbędne klawiatury), Udostępnianie Internetu, Midomi, Wprowadzenia, Markety, przykładowe dźwięki (poza On/Off i piknięciami), zbędne tematy (poza classic black), pomoce i inne tego typu PIERDOŁY - WYP... tzn. Usunąć ; )

Prosi się również o przeprowadzenie zabiegów mających na celu oszczędzenia jak największej ilości RAM'u i pamięci, wiemy, że Stockowe ROM'y są tego pełne ; (

Na sam koniec kilka słów ode mnie.

Po pierwsze : Czemu taka prośba z mojej strony ? A no bo znudziło mi się szukanie odpowidniego ROM'u dla mnie, dlatego postanowiłem zadziałać. Część Użytkowników szuka ROM'u, który jest szybki, który da się konfigurować wg własnych upodobań, ale posiada też kila aplikacji, które mogą się przydać, czyt. te które wymieniłem u góry. Dlatego właśnie ma wstępie napisałem, że tę prośbę, pewnie, nie tylko ja poprę ; d
Po drugie : Autor tego ROM'u na pewno cieszyłby się wdzięcznością spragnionych użytkowników ; )
[EDIT]Po trzecie, taka wskazówka ode mnie, zauważyłem iż ROM WallE'go,lecz na JJ1 (Temat na MoDaCo.pl) mógłby być Naszym Stockiem do obróbki, ale znalazłem jeszcze coś lepszego : ) (Temat na MoDaCo.pl)

Cóż, pozostaje tylko czekać na opinię i Kogoś, kto by się tym zajął.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
[WM 6.5][JH1/JJ1] Petycja/Prośba o "Ugotowanie" ROM'u. - przez snoob_2k10 - 02-03-2011, 08:40 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości