W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 3 i błędne działanie aplikacji

WM 6.5.3 i błędne działanie aplikacji
Witam. Problem mój polega na tym iż po wgraniu WM 6.5.3 ustawienia aplikacji stają się automatycznie ograniczone. Po uruchomieniu aplikacji Gadu-gadu mam do wyboru zakładkę KONTAKTY i MENU klikając jedną lub drugą zakładkę wyświetla się takie same opcje. Problem pojawia sie tylko po wgraniu WM 6.5.3 niezależnie od kogo czy to od Ryrzego czy od producenta , na WM 6.5 każda zakładka odpowiada za swoje zadanie i wszystko hasa w należytym porządku.
Odpowiedz Firefox Windows 7
nie wiem jakiej wersji uzywasz ale u mnie mobilegadu dziala poprawnie
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=66
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
używam twojego romu 23135_Normal a przyznam że nie umie robić screenów bo tak bym zrobił i wkleił dla porównania działanie na romie 6.5.3 i 6.5
Tak to powinno wyglądać na WM6.5.3 (i wygląda, przynajmniej u mnie):

[Obrazek: screenshot1pd.png]
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Chodziło mi o wersje MobileGadu Dodgy
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
ale posiadam również inną aplikacje w której problem jest identyczny. Nauczcie mnie robić screeny to wam pokaże o co kaman
\
Shake&Save - tym programem zrobisz screena.
tyle to ja wiem, zaznaczam opcje Jpeg odhaczam I gree wciskam start i co dalej co mam robić jak zapisywać zdjęcia
Eee... wchodzisz tam gdzie chcesz screena zrobić i potrząsasz telefonem? Pojawi się pytanie czy zamknąć: nie jeśli chcesz jeszcze robić screeny, tak jeśli nie chcesz. Pliki ze screenami będą w folderze Shake&Save w pamięci głównej.
Dzięki wielkie, dajcie mi pół godzinki a porobię screeny co by było wszystko jasne

WM 6.5.3

[Obrazek: e3dad2e930604f5a.jpeg] [Obrazek: 326b6e883d7c213e.jpeg]

WM6.5

[Obrazek: f42976d02295661f.jpeg] [Obrazek: 0bc9c109a31c9a19.jpeg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości