W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
vito audio notes nie nagrywa

Vito Audio Notes nie nagrywa
Stwierdziłem, że mój Vito Audio Notes (1.37) nie nagrywa większości rozmów. Podejrzewam, że związane jest to z wygaszaniem ekranu, gdy zbliżamy telefon do ucha.
Podobnie jest z innymi programami. Auto Call Recorder też nic nie nagrywa a Resco Audio Recorder nagrał mi jedynie 42 sekundy rozmowy (potem kilka nagrał dobrze, potem znowu jedna 43 sek.).
Dialer Samsunga włączony (i jedynie on daje radę nagrać całość - ale to ręczna manufaktura)
Macie jakiś pomysł?Huh

Edit:Przeprowadziłem kilka testów. Wnioski:
1. Włączenie/wyłączenie dialera nic nie zmienia.
2. Rozmowa nagrywa się prawidłowo (Vito Audio Notes) jeśli poczekamy z przyłożeniem telefonu do ucha do momentu rozpoczęcia połączenia (zamiast przykładać zaraz po wybraniu numeru).
To jest na razie tymczasowe rozwiązanie problemu. Undecided

Może ktoś ma patent aby wygaszenie ekranu następowało dopiero po ustanowieniu połączenia?
Bo na całkowite wyłączenie wygaszania patent jest - ale szkoda baterii.Dodgy

Edit :
Problem mój rozwiązał Strusiek
Kod:
http://eomnia.net/showthread.php?tid=11588&pid=67916#pid67916

Można zamknąć.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości