W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
vito sms chat 1 25 pl

VITO SMS-Chat 1.25 PL
hmn googlowałem dwie minuty, jednak chyba źle szukałem bo na kilku forach na których padały te pytania, to nikt nie odpowiadał na nie Smile a że leniwy jestem, to nie próbowałem zmieniać kontaktów sam Tongue ani manuala czytać Wink anyway dzięki za info choć już i tak z niego nie korzystam Tongue
Odpowiedz
(06-07-2010, 11:46 PM)Iwans napisał(a): dzięki za info choć już i tak z niego nie korzystam Tongue

Co znalazłeś lepszego niż Vito SMS?
Odpowiedz
generalnie przeszedlem na Vito, bo miałem problem z wieszaniem się telefonu przy odpowiadaniu na sms. Po kilku smsach telefon się wieszał, chyba, że robiłem metodą nowy sms, wpisywałem odbiorce itd. Przeszedłem na rom ock gtx i problemu nie mam więc zostałem przy standardowej skrzynce Smile
Odpowiedz
(06-08-2010, 10:09 AM)Iwans napisał(a): Przeszedłem na rom ock gtx i problemu nie mam więc zostałem przy standardowej skrzynce Smile

Qmam, Vito nie jest doskonały, ma kilka ewidentnie słabych stron do poprawy, ale do SMS jak dla mnie, to standard się przy nim chowa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości