W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
vito sms chat 1 25 pl

VITO SMS-Chat 1.25 PL
Witam,
zainstalowałem powyższa aplikację, działa jak należy jednak przy próbie podmiany wbudowanej obsługi wiadomości zero efektu... ;/
Mianowicie:

Cytat: 1. Znajdujesz w rejestrze klucz:
HKLM/Software/Microsoft/Shell/Rai/:MSINBOX
2. Otwierasz wartość o nazwie: 1.
3. Zmieniasz istniejący tam wpis (tmail.exe) na ścieżkę, w której instalowałeś VITO SMS-Chat, np.:
"\Program Files\VITO\SMS-Chat\SMSChat.exe" - koniecznie w cudzysłowach
4. Soft Reset i śmiga wszystko jak należy.

Wpis niby istnieje jednak po kliknięciu w Manilli na 'Wiadomości" bądź konkretną wiadomość odpala ten standardowy /w dodatku bez czatu mimo, że jest ustawiony..bodajże wina ROM'u/.

Jakieś pomysły?

Ps. W menu po kliknięciu w 'obsługa wiadomości' włącza się SMS-Chat także teoretycznie działa jednak coś musi być skopane w ścieżce Manilli przynajmniej tak mi się wydaje.. Wink

Ps2. Czy tym samym sposobem mógłbym zmienić 'Historia połączeń', która jest nad Kalendarzem, pod zegarem w Manilli? Ewentualnie, który wpis?
Odpowiedz
hehehe próbowałem "zastąpić" oryginalny "tmail" ale się tego nie da (może się da ale mi się nie udało.....)
trochę pomoże Ci http://omniablog.pl/2009/11/13/zmiana-do...cji-w-m2d/
ale za wiele tym nie zadziałasz przycisk "skrz. o." zmienisz ale "menu" już nie i pojedynczego tapnięcia w tresc sms też nie.
Odpowiedz
jak w tym napisać nowy sms? :/ widzi tylko odbiorców od których dostałem smsa...
Odpowiedz
(05-20-2010, 01:18 PM)Iwans napisał(a): jak w tym napisać nowy sms? :/ widzi tylko odbiorców od których dostałem smsa...

Kliknij na dolnym menu ikonę z kopertą i pisakiem, wtedy pokaże Ci wszystkie kontakty i będziesz mógł sobie wybrać adresata.
Odpowiedz
własnie, że mam tam kontakty tylko takie które do mnie napisały esa.. :/
Odpowiedz
tak już ma ten program.Szkoda że nie dodali tej funkcji.
Jeśli pomogłem daj + Smile
Odpowiedz
Można do kogo się chce napisać (może jak macie kontakty tylko na sim to nie widzi Waszych wszystkich kontaktów - przegrajcie kontakty na telefon). również można wpisać sam numer i wysłać do kogoś z poza książki tel. Jest to w pełni funkcjonalny program do smsów (ale już nie do mmsów).
Odpowiedz
(06-06-2010, 01:34 PM)Iwans napisał(a): własnie, że mam tam kontakty tylko takie które do mnie napisały esa.. :/

Widzę nie chciało Ci się czytać instrukcji Smile Vito obsługuje kontakty i numery tylko z telefonu i dlatego widzisz tylko te. Przerzuć wszystkie kontakty z SIM na terminal a problem powinien się rozwiązać.
Odpowiedz
po 18 dniach ktoś mi w końcu odpowiedział Big Grin szukałem i szukałem i nie mogłem znaleźć, że trzeba mieć na tel kontakty Big Grin dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
(06-07-2010, 09:06 AM)Iwans napisał(a): po 18 dniach ktoś mi w końcu odpowiedział Big Grin szukałem i szukałem i nie mogłem znaleźć, że trzeba mieć na tel kontakty Big Grin dzięki za pomoc Wink

Proszę bardzo.

PS. I pomyśleć, że by znaleźć taką odpowiedź, czasem wystarczy tylko pogooglać 2 minuty, w 5 minut poczytać manual lub 10 minut poeksperymentować trochę samemu Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości