W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
viper4android lepsza jakość muzyki i głośniejszy głośnik

[VIPER4ANDROID] Lepsza jakość muzyki i głośniejszy głośnik
Potrzebny jest root, więc jeśli go nie masz to zajrzyj w modyfikacje.
1.Z google play pobieramy Viper4Android w wersji FX dla urządzeń 4.0-4.2.2 https://play.google.com/store/apps/detai...id42&hl=pl
2.Odpalamy apkę pozwalamy na dostęp do roota i zaznaczamy Cortex A9/15 !
3.Po zainstalowaniu dodatkowych plików, wyłączamy tablet i włączamy.
4.Odpalamy apkę i możemy się bawić w ustawienia bo aplikacja posiada bardzo dużo efektów.
5.W zakładce Głośnik zaznaczamy V41-SpeakerFX żeby był włączony i zaznaczamy eXtra-Loud, moc efektu : mocna i mnożnik 10x. Możemy ustawić sobie equalizer, ale nie przesadzajmy bo głośnik zacznie nam pierdzieć.
6.W zakładce słuchawki polecam equalizer R&Q, zaznaczyć dynamikę dźwięku oraz Bass viper. W zależności jakie mamy słuchawki jakość dźwięku może nam się naprawdę poprawić.
No to tyle ! Wink
Aplikacja działa na większości urządzeń z rootem, u mnie na S3 także fajnie działa.
Vader
Odpowiedz
Pamiętam podobny eqłalizer dodawało się do romów z CMa chyba z tego co jakoś kojarzę.
Fajny patent tylko oby sam nie dzwonił mi fon bo to chińskie a i roota potrzeba.Smile
.

Odpowiedz
Do CM jest dodawany DSP manager, który ma mniej opcji. Viper ma taki plus, że jest za darmo w google play. Bez obaw, mam już 5 miesięcy na S3 i wszystko jest ok. Pamiętaj, że jak masz Android 4.3 lub 4.4 to musisz pobrać z marketu inną wersję Vipera Tongue

Niestety muszę was poinformować, już nie będę nic publikować na ten tablet. Ale myślę, że za jakiś czas kupię sobie 8 calowy także prestigio bo dobrze wspominam tą firmę Smile
Vader
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości