W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uwalona wibracja? rozwiązany

Uwalona wibracja? [ROZWIĄZANY]
hey ... i oto ja mam problem ... otóż po wgraniu kilku romów, nie jest aktywna u mnie opcja wibracji :/ po prostu wibracja nie działa ... jednak w menu wibracja klikając na test wibry działa!

podczas wyciszania telefonu na romie Luk v14 WM 6.5 b 23017 zauważyłem ten problem. Dziś zmieniłem rom na Barr2 v5.5 UL i nadal to samo :/ Wcześniej próbowałem nowe romy ryrzego, ale kurde nie pamiętam czy tam wibra była ...

EDIT!

Opera Mobile 9.5 bulid 15233 - NIE INSTALUJCIE jej jeśli jej nie macie wbudowanej - to ona powoduje brak wibracji i nie tylko u mnie :o
hmm zacząłbym od wgrania SAHJ3 pełnego z radiem, potem kilka hard resetów i powinno bangalać Smile Jeśli działa w testach tzn że masa wibrująca nie jest uszkodzona fizycznie. Hard Resety oczywiście z poziomu klawiatury, a nie ten z menu
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
przypomnialem sobie ze w 28205 wibra dzialala...ale co.ma radio do tego...kurde juz wszystko sobie poustawialem....damm it..ryrzy a spotkales sie z czyms takim wczesniej?
Nie, nie miałem problemu z wibracjami jeszcze...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A masz włączony typ dzwonka Wibracja i dzwonek?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
(01-30-2010, 10:57 AM)Toldo napisał(a): A masz włączony typ dzwonka Wibracja i dzwonek?

Toldo no prosze Cie Wink ... oczywiscie ze tak, ale to juz nie chodzi o dzwonek bo i tak nie musze miec wtedy wibry! tutaj chodzi o profil wibracja! i ogolnie wibra działa tylko podczas klikania w menu wibracja :/

edyta:

mam "szalony" pomysł ... otóż w robie 28205 była taka fajna opcja gdy nadusiło się przyciski głośności to można było wybrać czułość wibracji (od 1 do 5) fajna sprawa i pamietam, że bawiłem się nią i chyba zostawiałem czułość wibry na 1 lub 2 i możliwe, że z tą opcją zacząłem romować ... czy to mogło coś namieszać?

a i jeszcze jedna rzecz, nie działa dioda LED podczas ładowania telefonu :o
No co, czasem najprostsze rozwiązania są najlepszeTongue A wejdź w ustawienia>osobiste>wibracja i sprawdź jak masz tam ustawione...
no fakt tam też jest opcja siły wibry...będąc w tym menu wibra jak najbardziej działa, siła i rytmiczne wibracje działają ... włączyłem teraz wibracja podczas dotyku ekranu, i też jej nie ma :/ i na fingerkeyboard i na klawie samsunga ...
No to nie ma wyjścia. Zrób HR, jak nie pomoże to flashuj.
(01-30-2010, 11:28 AM)Toldo napisał(a): No to nie ma wyjścia. Zrób HR, jak nie pomoże to flashuj.

no jak na razie wgrałem nowe radio (łudziłem się, że to pomoże...)

jednak nadal to samo ... sahj3 już czeka na wgranie tylko czasu brak ...

EDYTA:

po 2 hard resecie na obecnym romie zadziałało!

A więc użytkowniku drogi ZAWSZE zrób HR po wgraniu nowego romu Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości