[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uwalona omnia problemy z flashowaniem dyskusja sposoby reanimacji itd

Uwalona Omnia, problemy z Flashowaniem - dyskusja, sposoby reanimacji, itd.
może najpierw znajdź kompa z XP SP3, potem podłącz pod niego omnie i zobacz czy wykrywa
W sąsiednim wątku pisałeś że ten XP jest bez SP, a o ile pamiętam to chyba XP od SP2 ma poprawną obsługe USB
Odpowiedz
(02-07-2011, 01:16 AM)qtek napisał(a): no to chyba tylko do serwisu. swoja droga ciekawe ile za to wezmą i czy zrobią od reki. A telefon dalej martwy.

nic nie wezmą jeśli masz jeszcze gwarancje, jeśli nie masz już znajdz serwis który ma jTaga, wgranie boota i reszty jakies 50 pln pewnie.

btw to nie na radiu sie uwalaja telefony a na boocie właśnie... uwalone radio w 90% da sie postawić wgrywając poprostu czysty pełny ROM od nowa
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Hmm powiedzieli ze siadła płyta główna ... omnia poczta do samsunga ... mam nadzieje ze na około 100 się skończy ...
Odpowiedz
ale bzdury... wystarczy jtagiem wgrac boota potem full ROMa i działa, nie daj się rżnąć na kase

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
cóż byłem w 4 miejscach w Bydgoszczy i ***** ... wiec wysłałem do samsunga cóż moja głupota... ale potrzebuje telefon bo tez tego jak bez reki Sad
Odpowiedz
Historii mojej ciąg dalszy ... dzisiaj dostałem Omnie z serwisu... i ku memu zdziwieniu podobno padła płyta główna wyświetlacz i bóg wie co jeszcze.. Podobno odesłali ja do Raszyna do serwisu. Jak zaządalem na pismie tego uzasadnienia to nie mogli go znalezc. Fakt jest to dziwne ... czy to mozliwe aby po Flashu radia takie cyrk był. Ryrzy pisales ze to wystarczy podpiac i gitarka ... Jakie podpowiedzi co mam teraz zrobić czy poprostu wyrzucić telefon...

Ps czy mozna na kompie z pliku backupa programem pimbackup jakoś otworzyć kontakty to bez tego to jak bez reki.

Otwarty jestem na wszelkie pomysły i porady

Odpowiedz
Wyciągnąć się chyba nie da kontaktów.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
nie widziałem softowo uwalonej omnii której by się nie dało postawić, chyba że to zbieg okoliczności i w trakcie wgrywania coś padło w co bardzo wątpię. musiałbyś znaleźć serwis który ma jtaga i wgra Ci boota. takie urządzenie mają tylko porządne serwisy a nie takie które ściągają locki za 5 zł z 3310. nic więcej nie pomoge... a co do backupa to raczej nie otworzysz tego niczym na kompie

Odpowiedz
Podobno ja odesłali do Regenersis i to oni stwierdzili ze padła płyta itd . znacie gdzieś taki punkt który ma taki osprzęt ?. najlepiej w Bydgoszczy lub okolicach.
Odpowiedz
Regenersis zawsze wybiera najdroższą możliwą opcję. Zwłaszcza jeśli nie naprawiasz gwarancyjnie.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości