W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uwalona omnia problemy z flashowaniem dyskusja sposoby reanimacji itd

Uwalona Omnia, problemy z Flashowaniem - dyskusja, sposoby reanimacji, itd.
Witam!
Koledzy mam problem uwaliłem omnie nie wstaje w ogole. Po włączeniu ciemny ekran. Jakieś rady dodam ze telefon ubiłem grand prix-em Sad
Odpowiedz Opera Windows 7
jesli nie wgrywałeś bootloadera to spróbuj raz jeszcze wgrać ROM...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
wgrywałem
no to pozostaje jtag, koszt naprawy jakies 100pln chyba że masz gwarancje to odeślij do nich

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Posiadam gwarancje coś pasuje im posciemniac ?
oczywiście... włączyłeś do ładowania na noc i rano już się nie włączył.... lub zawiesił się i juz nie włączył... wymyśl coś byle nie zbyt bajkowego Smile

Dzięki jadę na serwis.
Ps. widzę ze dalej powiedzenie "nawet jak Cie złapią za rękę to mów ze nie twoja ręka" jest aktualne Big Grin
Ze swojego doświadczenia:
Uwaliłem telefon wgrywając jakiegoś roma na wm6.5 za pomocą pliku exe
Czarny ekran, czerwona dioda, zero reakcji po podłączenia do kompa.
Zaniosłem do serwisu, powiedziałem, że zrobiłem "zerowanie pełne i telefon już się nie uruchomił"
Przyjęli, po 10 dniach oddali naprawiony (gwarancja)
Podjęte przez nich działania: Aktualizacja oprogramowania i wymienili mi przy okazji ekran dotykowy na nowy, (był porysowany)
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz Firefox Linux Mandriva
Proszę o pomoc
Wgrałem RADIO JCIC2 przez GP, wszystko wyglądało ok, przebiegło zgodnie z instrukcją,
ale po resecie nie mam możliwości włączenia modułu telefonu tylko flight mode,
a w info pokazuje stare radio XXIB2, mój ROM SAID1
Po próbie aktualizacji fabrycznym romem SAHJ3 nic się nie zmienia, mam rom, moduł telefoniczny
dalej nie działa, a info
pokazuje telefon: SAHJ3 tak jakby radio nie było wgrane
co można zrobić?
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Jak masz gwarancję to raczej nie masz się nad czym zastanawiać, tylko do serwisu
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości