W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uszkodzony mikrofon

Uszkodzony mikrofon
Witam, Uszkodziłem mikrofon w Omni II i nie wiem jak go wymienić. Trzeba go lutować do płyty głównej czy tylko sie go jakoś wsadza?. Kupiłem juz nowy, ale zastanawiam sie czy dam rade go sam wymienic. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Odpowiedz
1. nie dasz rady, nie przylutujesz go sam...
2. po co prefix how to !!?? usuwam...
3. mozesz tez miec uszkodzona całą taśme z mikrofonem (naderwana, czesto sie to zdaza po upadkach)

[Obrazek: 0f42ed9e3c2c41f1b63060433d4515dd.jpg]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedz. Zakurzył mi sie troche wiec (niemądrze) wyczyściłem go sprężarką. To, moim zdaniem uszkodziło mikrofon. Mikrofon w sumie działa ale tylko jak puknę w obudowę, głosu nie słychać.
Odpowiedz
Ehh uszkodziles membranke... Tylko wymiana Ci pozostaje... Bez stacji lutowniczej na podczerwien lub gorace powietrze bedzie ciezko

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Jeszcze jest możliwość wymiany mikrofonu i przycisków. Oglądałem wideo na którym pokazane było jak wymienić digitizer. Żeby wymienic przyciski trzeba to wszystko ściagać?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości