W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uszkodzony mikrofon

Uszkodzony mikrofon
Witam, Uszkodziłem mikrofon w Omni II i nie wiem jak go wymienić. Trzeba go lutować do płyty głównej czy tylko sie go jakoś wsadza?. Kupiłem juz nowy, ale zastanawiam sie czy dam rade go sam wymienic. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
1. nie dasz rady, nie przylutujesz go sam...
2. po co prefix how to !!?? usuwam...
3. mozesz tez miec uszkodzona całą taśme z mikrofonem (naderwana, czesto sie to zdaza po upadkach)

[Obrazek: 0f42ed9e3c2c41f1b63060433d4515dd.jpg]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dzieki za odpowiedz. Zakurzył mi sie troche wiec (niemądrze) wyczyściłem go sprężarką. To, moim zdaniem uszkodziło mikrofon. Mikrofon w sumie działa ale tylko jak puknę w obudowę, głosu nie słychać.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ehh uszkodziles membranke... Tylko wymiana Ci pozostaje... Bez stacji lutowniczej na podczerwien lub gorace powietrze bedzie ciezko

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz Firefox
Jeszcze jest możliwość wymiany mikrofonu i przycisków. Oglądałem wideo na którym pokazane było jak wymienić digitizer. Żeby wymienic przyciski trzeba to wszystko ściagać?
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości