W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uszkodzone radio ?

Uszkodzone Radio ?
Podczas wgrywania radia do Omni zawiesił mi się komputer. Nie pokazuje się "wykrzyknik" i telefon uruchamia się normalnie. WiFi i Bluetooth działają normalnie, lecz moduł GSM nawet nie próbuje zadziałać. Próbowałem wgrać inne radio, lecz nic z tego i wyskakuje błąd w Grandprixie. Do tego, w zakładce wersja są takie to dane:
PDA: I900SAHJ3/Sahj3
Telefon: SAHJ3
Co teraz zrobić z tym telefonem ?
A wgrywałeś PUJI1?
Tak, wgrywałem i to nic nie zmienia.
spróbuj wgrac cały SAHJ3 z exe
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Próbowałem, wywala błąd podczas wgrywania sekcji PHONE, czyli radia. Jakieś inne propozycje ?
sprawdz na jakims innym kompie z XP, może to wina sterowników

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Czasami zdarza się, że sekcja PHONE się wgra, lecz nadal moduł GSM nie odpala. Próbowałem na laptopie i też nie da się nic zrobić.
Oczywiście wifi i bluetooth działa. Smile
no to raczej uszk HW. mialem taką o1 juz zalaną gdzie wlasnie nie działało gsm, wchodzilo tez tylko czasem po otwarciu ukazalo sie moim oczom piękne zalanie plyty Smile nic juz z tym nie szlo zrobic... bylo pognite na maksa

Z płytą główną jest wszystko ok, tylko dziwią mnie te błędy podczas wgrywania radio.. W grandprixie wyskakuje błąd podczas "PHONE=Attempting to open COM 0..." co dziwne, zawsze podłączało do inego portu COM.. Więc wtf ?Big Grin
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?Sad
próbowałeś na innym kompie z XP z ROMem z SAHJ3 z exe ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości