W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uwaga na sgs advance i9070

UWAGA na SGS Advance i9070
Witam i ostrzegam przed zakupem SGS Advance i9070 jedna z tegorocznych nowości samsunga powinien mieć 8 GB pamięci własnej i 768 MB RAM - natomiast posiada 555 MB RAM i 4 GB pamięci własnej oferowany jest w sieci plus z tego co wiem były już 4 zwroty w punkcie gdzie ja zakupiłem ten aparat sprawdzajcie przed zakupem parametry może nie wszystkie egzemplaże są uszkodzone ja też zwróciłem na rękojmi zobaczę co mi powiedzą.Pozdrawiam
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
A jak sprawdziłeś dane?
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Wiadomo, że z tych 768mb ramu nie wszystko będzie dostępne. Mój Desire HD też ma tyle ramu ale dostępne mam maksymalnie 260-270mb bez obciążenia. Co do pamięci wewnętrznej to też jest mniej na ogół (przy 8GB wolne będzie gdzieś 7,5), ale wydaje mi się, że w tym Advance jest tak jak w Galaxy S, gdzie 1,5GB z pamięci wewnętrznej jest odgórnie przeznaczone na instalowane aplikacje i do dyspozycji użytkownika (na zdjęcia, muzykę i inne dane) zostaje jakieś 6GB.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Dlatego właśnie pytałem o sposób sprawdzenia bo właśnie tak to wygląda jak piszesz w większości fonów.Smile
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
SGS A ma 8 GB pamięci tyle że podzielonej 4 dla użytkownika 2,7 na apki i reszta system. Ram to inna historia na 2.6.3 dostępne 550 MB ale przy 4.1 jest już 625 MB, a kości około 750 MB niema na płycie jest fizycznie 1 GB. Sprawdź CPU Identifier. Sory za chaos wypowiedzi ale chyba da się zrozumieć.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Z pamięcią wewnętrzną podobnie jest z S3 mini. Też ma niby 8 GB ale dla użytkownika jest niecałe 5GB, reszta na apki i system.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości