W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
unsolved samsung mms

[UNSOLVED] Samsung MMS
Mój problem dotyczy aplikacji Samsung MMS dla Windows 6.1

Jak wiadomo Nowy Jinbox Samsunga jest tak zamulony, że przy większej liczbie wiadomości nawet odczytanie nowej wiadomości zajmuje wieki. Wygrzebałem ostatnio w sieci najstarszą oficjalną (ale chińską) wersję Samsung MMS - tą która integruje się ze skrzynką SMS windowsa.

Wygrzebałem z romu pliki tej skrzynki i wpisy do rejestru. Działa to naprawdę świetnie, ale nie do końca. Nie działa dodawanie zdjęć, dźwięków i wideo - w sensie, że po wybraniu opcji dodaj pojawia się komunikat że SMS zamieni się w MMS ale nie pojawia się okienko wyboru pliku. Najwidoczniej używania jest do tego jakaś biblioteka czy aplikacja której nie dodałem do romu. Pytanie - która? Być może kucharze i900 wiedzą...

Póki co zdjęcia mogę dodawać jedynie za pomocą aparatu oraz funkcji "wyślij jako MMS" w menadżerze plików. Dobre i tyle, ale fajnie by było zrobić w pełni działającą wersję.

Dodałem Photo Album z romu z wm 6.1 (ContentsManager) i to nie pomogło
Wrzuciłem dobie od Windows wszystkie pliki z OEMApps z 6.1 (nie podmieniając tych które były) i ciągle nic. Jakieś pomysły?

Co jest odpowiedzialne za wyberanie plików do wstawienia - czy ktoś to uruchomił pod WM 6.5 ??
Odpowiedz
masz o1 czy omnie lite ? bo wedle profilu nie ten dzial
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Według profilu nie ten, ale ja wiem co robię. Dla omni lite zresztą takiego działu nie ma. A w sumie to znam tylko 2 osoby oprócz siebie co gotują dla omni lite.

Aplikacja Samsung MMS o którą mi chodzi jest z piewrwszego romu dla Omni lite z wm 6.1 bazującym na romie dla i900.

W starej omni jest taka sama aplikacja i zdecydowanie więcej osób się zajmuje gotowaniem.

Proste pytanie. Czego jeszcze potrzebuje by to w pełni działało na wm 6.5 - brakuje "okna" wyboru plików do wstawienia - czyli czego?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości