W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tworzenie zip

Tworzenie ZIP
Niepodpisana jest tu sama paczka 7zip. Można też w recovery wyłączyć sprawdzanie sygnatur, o ile na to pozwala.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za mały odkop.(lepiej by było to w 1 temacie)
Do rzeczy:

Zrobiłem prostą paczkę która instaluje aplikacje typu: TouchPal, Automapa, Root Explorer, Tapatalk do folderu system/app ale z tych wszystkich aplikacji działa jedynie TapaTalk.
Przy próbie włączeniu innych z w/w wyskakuje Niestety. Aplikacja ... została zatrzymana.
Co może być powodem?
By działało poprawnie trzeba też do paczki dorzucić pliki aplikacji z folderów takich jak
/data/dalvik-cache/ i data/data/ ??

I jeszcze jedno pytanie. Jak do tego skryptu

dołączyć by usuwał 2 programy
[spoiler='Tak to ma wyglądać?']delete("/system/app/DSPManager.apk", "/data/dalvik-cache/system@app@DSPManager.apk@classes.dex", "/data/data/com.bel.android.dspmanager"); ui_print("<usunieto>");
delete("/system/app/LatinIME.apk", "/data/dalvik-cache/system@app@DSPManager.apk@classes.dex", "/data/data/com.google.android.inputmethod.latin");[/spoiler]

tylko gdzie to dokleić?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
najlepiej dokleic to po wypakowaniu systemu, a przed jego odmontowaniem Smile czyli:

Kod:
ui_print("installing...");
show_progress(0.5, 5);
run_program("/sbin/busybox", "mount", "/system");
package_extract_dir("system", "/system");

delete("/system/app/DSPManager.apk", "/data/dalvik-cache/system@app@DSPManager.apk@classes.dex", "/data/data/com.bel.android.dspmanager"); ui_print("<usunieto>");
delete("/system/app/LatinIME.apk", "/data/dalvik-cache/system@app@DSPManager.apk@classes.dex", "/data/data/com.google.android.inputmethod.latin");

unmount("/system");
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
OO bardzo dziękuję.
A masz może pojęcie czemu aplikacje nie działają prócz tapatalka?
trzeba skopiować też te pliki z data/data i /data/dalvik-cache/ czy co jest przyczyną?
Zapewne uprawnienia plików Wink
Odpowiedz Opera Linux
Nazwy aplikacji musza byc bez spacji

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
Odpowiedz Safari MacOS
Ryrzy było by fajnie jakby to tylko to było ale po części chyba miałeś rację bo np.
Root Explorer bo usunięciu spacji zaczął działać ale Automapa i touchpal nadal "niestety, aplikacja xxx została zatrzymana" Sad
A próbowałeś nadać im uprawnienia rw-r--r--?
Odpowiedz Opera Linux
Takie właśnie posiadają gdy paczka eksportuje je do /system/app/
I dlatego nie działają Wink Zwłaszcza Automapa... Smile
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości