W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana romu w gt540

[Tutorial] Zmiana ROMu w GT540
Mógłbym prosić o reupload sterowników? Mam chyba inne, może w tym tkwi problem.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
jak je znajde zrobie reupa
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
można prosić o aktualizacje sterowników?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Proszę
Cytat:http://chomikuj.pl/m4t3lk0/LG+GT540/Ster...819841.rar

XTeK edytował ten post dnia 02-19-2012 o godz. 02:04 PM ponieważ:

Pamiętaj żeby nie dawać linków do serwerów płatnych i tych do których trzeba się rejestrować.
Tak na przyszłość.Wink

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jak włączyć tryb fastboot ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Czyli V20A_00 nie ma fastboota, tak ?
fastbota mają tylko ROMy przerobione do których ten fastbot został dodany. czytaj a nie zadawaj pytań na które są już odpowiedzi

Jejku, forum jest od tego żeby się dowiedzieć czegoś ponieważ jestem nowym posiadaczem LG GT540 i próbuje od 2 dni wgrać rom z fastbootem dopiero po przeczytaniu tego poradnika ogarniam to... Więc zrozum mnie. Też jakbyś był zielony i nie mógł nic znalesc szukałbyś na pewno
mam problem ... ;/ gdyż jak instlowałem softa w połowie wywaliło mnie z usb... i można powiedzieć że teraz mój tel to pustak... co zrobić.?? HELP!!!
Odpowiedz Opera Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości