W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root owanie samsung galaxy s

[Tutorial] Root'owanie Samsung Galaxy S
oto instrukcja -

Aplikacja do pobrania tutaj.
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=6VYX4RIV

Wymagany jest Dot Net Framework w wersji 4: Kliknij tutaj.
Kod:
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992&displaylang=en

Root:
1. Upewnij się, że telefon jest w trybie Debugowania USB : (Menu> Ustawienia> Aplikacje> Developement> zaznaczone debugowanie USB)

2. Należy upewnić się, że mamy sterowniki USB Samsunga. Można pobrać je tutaj. Są też standardowo instalowane z KIES.

3. Wypakować zawartość GalaxyS_I9000_One-Click_Root.rar do folderu.

4. Podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB i uruchomić plik "Galaxy S I9000 One-Click Root".

5. W zależności od wersji systemu operacyjnego który używasz, kliknij przycisk "One-Click Root 2.1" Eclair lub przycisk "One-Click Root 2.2" dla Froyo. Spowoduje to uruchomienie polecenia, postępuj zgodnie z instrukcjami w oknie CMD.

Root gotowy!

UnRoot:
Do UnRoot należy wypełnić punkty 1-3 a następnie kliknąć przycisk "One-Click UnRoot 2.1" (Unroot jest na razie tylko dla 2.1 Eclair).
Odpowiedz
Zrobiłem rotowanie galaxy s ale i tak dalej nie mogę odblokować 3 przecudownych klawiszy combo do flashowania sgs.Mozę jakaś podpowiedz
Odpowiedz
(11-10-2010, 04:21 PM)grammatik_2004 napisał(a): Zrobiłem rotowanie galaxy s ale i tak dalej nie mogę odblokować 3 przecudownych klawiszy combo do flashowania sgs.Mozę jakaś podpowiedz

Root Ci tutaj w niczym nie pomoże.
Spróbuj tego:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=2113&pid=15883#pid15883
Odpowiedz
mam pytanie ostatnio robiłem roota I nie miałem naładowanej bateri miałem około 65% podobno tak nie powinno sie robić I faktycznie po zrestartowaniu fona miałem 80% czyli jakby nie widział całej baterii czy można to jakoś naprawić czy trzeba kupować nową baterię? Na jakimś forum ktoś coś o tym pisał o kalibracji bateri ale to dotyczyło g1 cyaogenmod'a nie czy to jest to co jest mi potrzebne proszę o pomoc
Odpowiedz
Myślę że nie masz się czym przejmować.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To jest normalne zachowanie, nie tylko w sgs ale także pozostałych smartphonach/pda.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Ok dzięki wyłączyłem go narysowałem do końca I bateria schodzi normalnie także już nie ma problemu
Odpowiedz
niestety pojawił się inny bardzo duży problem ta aplikacja superuser się nie włącza tylko wyświetla się "wymuś zamknięcie" usunąłem root I zrootowałem jeszcze raz ale jest to samo (przez to nie mogę zrobić lagfixa ani nic w tum stylu) co robić?
Odpowiedz
Może inny rom?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
byćmoże myślałem też ze gdyby była już ta aktualizacja przez kies do froyo to by pomogło co do innego rom'u to w ostateczności, szukam czegoś łatwiejszego bo nigdy jeszcze nie zmieniałem rom'u
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości