W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kruger amp matz km1064 km1064g root cwm rom

[Tutorial] Kruger & Matz KM1064, KM1064G Root, CWM, ROM
Przedwczoraj sprowadzili mi w sklepie jego. Sprawował się przyzwoicie ale szybkość zapisu/odczytu na nano potworna jakby tam zostało zamontowane DDR1 nie DDR3. Pozostałe sprawy niezłe jak dotyk przez 2 folie jakość wykonania. Sprzedawcom też się podobał w stosunku do innych modeli które mają na stanie (mieli większe wyobrażenie i doświadczenie porównując je do innych modeli co mają w ekspozycji). Niestety zostało zrobione przywrócenie ustawień fabrycznych + format i tablet poległ. Stracił całe oprogramowanie tak jakby nie została utworzona partycja użytkownika czyli było tylko okno na górze z ikonką androida i nazwa pliku apk. Czy wiesz czemu mogło tak się stać? Gdyby nie to to bym miał go w domu i się zastanawiam czy próbować nadal np. zamawiać w innym sklepie (być może nowsza dostawa nowsze oprogramowanie by miał czy odpuścić i szukać czegoś innego?)
Odpowiedz
Czy ta apka jest z tego tematu?
http://www.arctablet.com/blog/forum/arct...8-devices/
Odpowiedz
Wydaje się ta ale linki u nas działają bo sprawdzałem przed momentem.
Ten na zippy działa jak należy do arctools
.

Odpowiedz
Faktycznie ten do apki już działa. Ale ten 1 do RK3188 ROOT Tool nadal nie.
Kod:
File has expired and does not exist anymore on this server
Odpowiedz
Znasz nazwę to wujek gugel szybko pomoże.
.

Odpowiedz
Tak znam. Ale najpierw sprawdzę czy Kingo Android ROOT nie załatwi sprawy bo tablety z rk3066 na 100% rotuje.
Odpowiedz
Gdy się uda to może opisz dla potomnych jak ty.Wink
.

Odpowiedz
OK. Dam Ci znać i tutaj napiszę, że można nim.
Ale to dopiero jutro będę mial ten tablet na 2-3 dni testów i jeśli będzie OK to go sobie zostawię a jak nie to inny będę szukał ( drugie podejście do niego bo spodobał mi się).
Czy można Ciebie nadal się dopytywać co i jak z tym robieniem swego roma? Jeśli tak to gdzie mogę się Ciebie dopytywać? W jakimś konkretnym dziale czy na PW bo jeszcze np nie wiem jak poprawnie ściągnąć zrobione na tablecie partycje i jak je wrzucić w rom no tego typu pytania.
Odpowiedz
Jestem jak i @Ryrzy dostępny często "life" na shoutBoxie u dołu strony startowej ale co do chinoli to praktycznie niewiele pamiętam.
Może kolega coś bliżej podpowie, ostnio mota na chinolach deko.Wink
Możesz też temat otworzyć w dziale z odpowiednim tabletem/fonem aby kontynuować.
.

Odpowiedz
Witam
Choć na oficjalnej stronie K&M nie ma wsparcia tech. dla tabletów ale idąc po linku z działu smartfonów znalazłem coś takiego, nie wiem co to za obraz i dziś na pewno już nie sprawdzę, może ktoś z was ma za dużo czasu ? Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości