W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 49 głosów - średnia: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zmienić pogode na pulpicie w m2d v2

[Tutorial] Jak zmienić pogode na pulpicie w M2D v2
Proszę bardzo... Opis jak zmienić grafiki pogody pełnoekranowe na pulpicie na mniejsze odpowiedniki w M2D v2.0

1. Zaczynamy od ściągnięcia paczki 'małych' grafik:

Kod:
http://www.multiupload.com/84HVVR99R9

2. Wyłączamy M2D (Start -> Ustawienia -> Dzisiaj -> Elementy -> TouchFLO)

3. Rozpakowujemy archiwum i jego zawartość kopiujemy do katalogu Windows (nadpisując istniejące pliki).

UWAGA !! Zaleca się zrobienie kopii wszystkich plików HH_WEATHER_HOME_xx.png z katalogu windows, przed ich nadpisaniem.

4. Następnie edytujemy plik HTCHomeSettings.xml z katalogu Windows (lub ściągamy gotowy plik poniżej, ale zaleca się edytowanie Swojego pliku)

UWAGA !! Zaleca się zrobienie kopii pliku HTCHomeSettings.xml z katalogu windows, przed jego Edycja/napisaniem.

Szukamy w pliku:

Kod:
<Property name="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERDES_POS" id="222" value="17, 134, 97, 158" />
<Property name="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERIMG_POS" id="223" value="0, 0, 240, 400" />

i zmieniamy na:

Kod:
<Property name="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERDES_POS" id="222" value="17, 134, 97, 158"/>
<Property name ="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERIMG_POS" id="223" value="57, 103, 184, 156"/>

Zapisujemy plik i zastępujemy ten w katalogu Windows.

Gotowy plik:
Kod:
http://www.multiupload.com/UX7432I5NV

5. Najlepiej wykonać SoftReset, poczym włączyć ponownie M2D (Start -> Ustawienia -> Dzisiaj -> Elementy -> TouchFLO)

A wygląda to tak:
PRZED -> PO
[Obrazek: screenshot1r.png] [Obrazek: screenshot2eg.png]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
hello

i removed any location data on home tab via that tricks. (i just remarked some line). but home background still snowy. how can i return my old background. (hh_fw_background.png) i try to change with m2dc but there isnt. please help me to clear any location data and clear m2d home background.
Odpowiedz
hmm try to remove this lines from htchomesettings:

Kod:
<Property name="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERDES_POS" id="222" value="17, 134, 97, 158"/>
<Property name ="IDHMWG_CLOCKBTN_WEATHERIMG_POS" id="223" value="57, 103, 184, 156"/>

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzy da się zmienic grafiki z tego przesuwanego paska na te zd md2 clasic
Odpowiedz
Da się. Wystarczy podmienić pliki w folderze \Windows.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
a skąd zdobyć te grafiki
Odpowiedz
Hmm... narysować w paincie albo wziąć z motywu do Manili Tongue
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Witam !

A możesz zrobić paczkę i opis żeby zamieniać grafikę z małej na dużą ? Smile Bo niektórzy mają nie Twoją Manilkę tylko jakąś inną z małą graficzką Tongue V2.0 ofc Wink
Odpowiedz
można Smile dodam to jak będzie trochę luzu Smile

Odpowiedz
Pytanie czysto techniczne, pliki podmieniamy z poziomu telefonu czy windowsa na komputerze??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości