W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc evo 3d s off recovery root

[Tutorial] [HTC Evo 3D] S-OFF + Recovery + ROOT
Czyli Rozumiem, ze teraz musze zrobic tak, ze podlacze telefon pod USB wrzuce fastboot otworzę terminal:

1: cmd
2: np. cd c:/boot
3: c:\boot> fastboot flash boot PG86IMG

O to chodzi czy, może źle rozumiem ?
Odpowiedz
tzn tak... instalujesz normalnie rom w postaci nazwa.zip poprzez recovery, potem wchodzisz w hboota, tam wybierasz fastboot. telefon podlaczasz do kompa instalujesz sterowniki... teraz wchodzisz do katalogu na kompie gdzie masz sdk andka... tam do katalogu tools i w nim powinien byc plik fastboot.exe, jak jest to do tego katalogu wrzucasz boot.img (ktory wypakowujesz z paczki z romem) i z lini komend odpalasz flashowanie boota komendą podaną wyżej...

uff... cos w ten deseń Tongue

btw. tu masz to fajnie po angielskiemu wypisane jak postępować przy s-on

Kod:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25949202&postcount=3
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dobra bo widzę tutaj wyższa szkoła gotowania na gazie się robi...

Ogólnie to wygląda tak, mi po prostu zależy na wyrzuceniu wszystkich niepotrzebnych aplikacji z telefonu, gwarancji nie potrzebuję bo i tak pewnie nie wykorzystam: I teraz pytanie, czy zamiast się pieprzyć z HBOOT'ami ( chodzi o downgrade ) nie mogę jakoś tego ominąć i zrobić po prostu ROOT'a ? później zainstaluje jakiś exploer i uzyskam to co chciałem od początku ?

Jeżeli da radę to napisz mi proszę co teraz zrobić i będzie po temacie Smile
Odpowiedz
Downgrade i tak już nie zrobisz. Żeby wywalic apki musisz mieć roota w custom romach jest on domyślnie już więc nie musisz sie bawić z niczym no i syf apki są już wywalone więc polecam zainstalowanie jakiegoś gotowego custom roma np mojego na próbę hehe

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Czyli teraz żeby wgarać Custom rooma - to muszę wrzucić go na kartę i recovery dać tak ?
Odpowiedz
tak przez recovery, ale nie przez stockowe... polecam 4EXT

btw. pojawiła się metoda na hboot 1.53.0007 !

Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1743466

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
To trza opisać na forum Wink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
nie sprawdzałem to nie będę opisywał Smile

Odpowiedz
Leń.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Witam.
Szybkie pytanko - jak władować 4EXT recovery do EVO3D? Wystarczy władować go przez install zip z CWM?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości