W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
dodałem do pierwszego postu, dzieki
Odpowiedz
Witaj,

Przepraszam za mój zły polski, ale jestem z Bułgarii i nie rozmawiać. Ryrzy popraw CWM tak, że nie jest do góry nogami - 180°. Chcę używać Cyanogen ale gdy blokady ekranu nie włącza, on stoi z powrotem.

Proszę!!!
Odpowiedz
You must turn on lockscreen rotation in cm10.1. For now i can not fix this problem with upsidedown problem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam wszystkich

Mam taki problem ze tablet uruchamia sie cały czas na recovery system 4.1, lub jak wgrałem
PMP5870C_CWM_6.0_MoDaCo_pl tak jak było napisane to uruchamia sie na nowym recovery i jest odwrócony.

Wyłaczam i wlączam i cały czas ekran recovery system.

Ale powiedźcie jak mozna teraz go zeby normalnie się uruchomił. Co trzeba dalej zrobić???

Dodam że jest pęknięty ekran dotykowy ale wczesniej działał normalnien pękniętym ekranie
Odpowiedz
Wgraj od nowa caly ROM fabryczny i od nowa custom recovery

Wysłane z mojego LG-D802

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(06-03-2014, 07:51 PM)Ryrzy napisał(a): Wgraj od nowa caly ROM fabryczny i od nowa custom recovery

Wysłane z mojego LG-D802

Witaj

Wszystko ładnie poszło tablet wrócił do żywych

Wielkie Dzięki
Odpowiedz
no to się cieszę Wink

Odpowiedz
Witam, mam problem z swoim tabem a mianowicie wgrałem sterownik a RKAndroid dalej mi tabletu nie wykrywa? Czy ktoś wie ja temu zaradzić? [Obrazek: 10415580_665205476878211_4574467715800854318_n.jpg]
Odpowiedz
również mam problem. Po podłączaniu wyłączonego tabletu trzymając volume down nic się nie dzieje, poza tym, że na tablecie wyświetla się ikona baterii. W menadżerze urządzeń nie ma żadnych zmian, nie mam jak zainstalować sterownika. Próbowałem przez Moborobo - również nic nie dało.
Odpowiedz
aktualizacja linków do d-h.st puki nie działa goo.im

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości