W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
Kod:
http://d-h.st/users/Yoda/?fld_id=22129#files

prosze bardzo
Odpowiedz
Ja mam taki problem w momencie gdy podłączam taba do kompa po przez USB jednocześnie trzymając Volume - to nic się nie dzieje ciągle mam " No founda RKAndroid rock usb " . Jak temu zaradzić ?
Odpowiedz
sprawdzic czy poprawnie zainstalowałeś sterowniki z archiwum, w managerze urządzeń powinno to wyglądać tak:

[Obrazek: attachment.php?aid=693]
Odpowiedz

Cóż, ja muszę poszukać jakiegoś kompa z windows XP, bo na moim 8.1 nie jestem w stanie dodać driverów RK30. Czasem widzi urządzenie jako Android Tablet, lecz w programie RKAndroidTool i tak mam komunikat, że No found RKAndroid rock usb.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
jeśli Ci widzi ADB to taba masz pewnie włączonego.... a trzeba go podłączyć wyłączony. ale fakt, mogą sterowniki nie działać na win 8 - na win 7 dzialaja napewno i na 64 bit i na zwyklym
Odpowiedz
To z czystej desperacji próbowałem go podpinać na różne sposoby, do różnych gniazd USB, nawet to całe Moborobo zainstalowałem. Ale dziś rano przypomniałem sobie, że mam netbooka z Win XP i poszło od strzała!

Co do samego YodaROMu... jest genialny! Serio! Odmienił tego wiecznie lagującego się paścia w urządzenie, które używa się z przyjemnością.
Wielkie Ci DZIĘKI, mistrzu Smile
Odpowiedz
Witam niemoge zainstalować sterowników wyskakuje mi cały czas takie coś mam win7 x64 [Obrazek: u9dv.png]

Pussy Lounge edytował ten post dnia 11-04-2013 o godz. 11:29 PM ponieważ:

Poprawiłem link do screenshoota bo tamten hosting nie bardzo działał ;]

Odpowiedz
Tutaj jest tutorial step in step jak przeprowadzić instalację CWM jak i dowolnego CustomROMu na nasz tab.

Oczywiście mojego autorstwa.
Odpowiedz
dodane do pierszego postu Smile dzieki za ten how to Smile
Odpowiedz
Działający sterownik do tabletu pod windows 8, gdyby ktoś potrzebował Wink

http://tabletrepublic.com/forum/latest-t...-3994.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości