W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
touch wiz zacina się

Touch Wiz zacina się
Na romach z serii KG 1 i 2 zacina mi się touch wiz. mam tylko 2 płytki. na poprzednich wersjach wszystko śmigało aż mi miło a tu... :/ lipa
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ja nic takiego nie mam, a od wczoraj mam kg2. Zrób może factory reset np. przez kod, jak to opisałem w temacie ktorym napisalem. Mnie to pomoglo powiem Ci fonik duzo lepiej chodzi.
Odpowiedz Opera Windows 7
też się nad tym zastanawiałem...
Ale ten factory reset tylko przywraca ustawienia początkowe tak Tongue ?
i jeszcze jedno... w warszawie gdzie ke7 działał na HSUPA kg2 nie działa ;/ co robić ?
dodatkowo mam splash screena :/

może da się jakoś odinstalować touch wiza i wgrać ponownie ?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Factory Reset jest to m.in przywracanie początkowe ustawień plus czyszczenie telefonu całowicie. Gdzie nie masz HSUPA w wawie to może to osobiście sprawdze. Mnie sie TW4 podoba i nie narzekam na niebo bo chodzi szybko. Splash screen w sensie trójkącik po zrobieniu root-a?.
Odpowiedz Opera Windows 7
(07-19-2011, 10:46 PM)kertoip70 napisał(a): Na romach z serii KG 1 i 2 zacina mi się touch wiz. mam tylko 2 płytki. na poprzednich wersjach wszystko śmigało aż mi miło a tu... :/ lipa

Wywal widgety i zobacz czy tak będzie, słyszałem że jeden widget coś tak potrafi zamotać ale nie pamiętam który,.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości