W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tomtom dedykowany dla i900 ver 7 917 opinie

TomTom dedykowany dla i900 - ver. 7.917 opinie
witam u mnie po hr na świeżo nie ruszyła ta wersja 7.918(9193) dopiero po modyfikacji rejestru jest ok
Cytat:Zainteresował mnie ten wątek na tyle że namieszałem w rejestrze aż musiałem zrobić hard reseta, bo GPS zwariował. Po hard resecie zmieniłem w rejestrze tylko jedną wartość w taki sposób: "HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\GPS Intermediate Driver\Drivers\Samsung GPS Hardware\SleepOnNoData: set from 100 to 1" im więcej od 1 to sygnał w TomTomie jest słabszy, gdy się wstawi 0 to inne aplikacje korzystające z GPS się wieszają.
I tak wystarczy do prawidłowego działania TomToma i innych programów nawigacyjnych, nic się nie wiesza i nie głupieje. W końcu Omnia jest uwolniona od "ulepszaczy" GPS.
u mnie jak jest ta wartość jest na 0 to wiesza mi automape po złapaniu sygnału a na wartości 1 jest lepiej działa ale coś jeszcze muli nawigacje program powoli załapujeHuh pozdrawiam
Odpowiedz
no i o takie coś mi chodziło Smile Masz plusa Wink

A co do AM to odznacz ptaszka w ustawieniach gps w polu "synchronizuj czas z GPS"

U mnie po modyfikacji rejestru - AM działa poprawnie, ale zawsze odznaczam to pole bo AM lubiła wariować! (AM w wersji 6.2 FINAL)
Odpowiedz
Cytat:A co do AM to odznacz ptaszka w ustawieniach gps w polu "synchronizuj czas z GPS"
wielkie dzięki pomogło jest super ustawiłem na 0 i odznaczyłem synchronizuj czas z GPS i nic nie zacina a gryzło mnie to kilka dni piwko leci
Odpowiedz
(03-16-2010, 10:26 PM)JaCoL napisał(a): nie irytuj mnie kolego ... ja już dawno zmodyfikowałem swój rejestr i pytałem o kogoś kto NIC nie zmieniał w rejetrze (świeżaka Tomkowego) i czy po instalacjie tej wersji coś w TT naprawili - jeśli chodzi o wbudowany GPS @ i900!

Wybacz źle zrozumiałem twojego posta. Sad
To fakt że jak zainstalowałem najnowszą wersję tomka to nie miałem modyfikowanego rejestru i ni hu hu nie ruszył bez "ulepszacza" GPS, a wtedy miałem GpsModDriver. Po modyfikacji TomTom dość specyficznie załapuje sygnał - najpierw niby nic, lub ma 1 satelitę i nagle wskakuje sygnał 3d. Ale ważne że działa i bez żadnych zacięć naviguje.

edit.

Wczoraj wgrałem nowy wypiek Ryrzego i się TomTom spier.... niby ma sygnał, ale na drodze stoi w miejscu. Sad
Odpowiedz
(02-23-2010, 12:45 PM)Ryrzy napisał(a): w sumie, zrobię CABa i dodam go... każdy będzie mógł sobie zainstalować.

no ja czekam na takiego cab-a Ryrzy Tongue z chęcią z niego skorzystam Smile
Odpowiedz
Panowie - a jak rozwiązać problem ze smartlockiem i Tomtomem - korzystam z romów ryżego i tomtom ładnie działa łapie fiksa, ale za chwilę się blokuje ekran - nie idzie to jakoś wyłączyć - w Automapie się nie blokuje
Odpowiedz
hmmm

TomTom nie zarządza oświetleniem w PDA i przez to uruchamia CI się smartlock ... najłatwiej byłoby zainstalować s2u2 (tam jest lista wyjątków)

Autor programu nie możne zbytnio nic na ten temat zrobić co piszę w tym poście:

http://forum.xda-developers.com/showpost...tcount=101

więc chyba nie ma na to rady ...
Odpowiedz
po wgraniu romu ze SmartLockiem stwierdzam,że można łatwo używać TT wraz z SM!

W SM należy ustawić, że program uruchamia się wraz z wygaszanie ekranu, a w ustawieniach baterii odznaczyć wygaszanie ekraniu po X minut i odznaczyć wyłączanie urządzenia Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich mam problem z tomtom na omni :| mianowicie posiadam zainstalowaną wersje na omni taka TomTom_Navigator_7.918.9193_QVGA. program ten nie widzi mapy polski serii Poland_855_2884 Sad w czym tkwi problem?? i czy jest moze tt8 na omnie??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości